Олександр Валерійович Пономарьов

ov ponomariov(09.08.1973) Випускник Супрунова В.І. Український співак, телеведучий, народний артист України (2006). Після закінчення у 1993 році Хмельницького музичного училища зі спеціальності «Хорове диригування» вступив на вокальний факультет Львівського музичного інституту ім. М. В. Лисенка. Перший же виступ Олександра Пономарьова на великій сцені завершився тріумфом. На «Червоній руті-93» в Донецьку він виграв перше місце і приз за найкращий вокал. Наприкінці року молодого співака визнали кращим поп-співаком України. У 1995 р. Олександр Пономарьов стає володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих естрадних виконавців імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Популярність Пономарьова зростає, що, в свою чергу, спричинює переїзд до Києва, де він продовжує навчання у Національній музичній академії ім. П.І. Чайковського.

У 1996 р. на престижному Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Ялта-96» Олександр стає володарем Гран-прі. Цього ж року виходить у світ перший альбом Олександра Пономарьова «З ранку до ночі». У 1997 р. на Міжнародному фестивалі «Таврійські ігри» Пономарьов отримує нагороду Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ«Золота Жар-птиця» у номінації «Співак року». Тоді ж в межах загальнонаціональної програми «Людина року» Олександра Пономарьова називають «Зіркою естради року».

У 1998 р. Олександру Пономарьову присвоєно звання «Заслужений артист України» (на той час співак став наймолодшим заслуженим артистом). У лютому-березні 1998 р. проходить перший в історії незалежної України «живий» всеукраїнський гастрольний тур Олександра Пономарьова по 25-ти містах України. 26 травня 1998 р. Олександр створює продюсерський центр «З ранку до ночі». 16 грудня 1998 р. в палаці «Україна» на церемонії нагородження Всеукраїнською премією в галузі музики та масових видовищ Олександру Пономарьову третій раз поспіль вручають перо «Золотої Жар-птиці» в номінації «Співак року».

Олександр увійшов в історії українського шоубізнесу як перший представник України на Євробаченні (виступив у 2003 році у Латвії). Його англомовна композиція «Аста ла віста» (ісп. «Hasta la vista» означає «До побачення») посіла 14 місце серед 26 учасників.