Наталія Анатоліївна Молдован

na moldovan(4.04.1959) Випускниця Левіатової Е.К. Після закінченні з відзнакою Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби як теоретик та піаністка Наталія Молдован вступила на навчання до Київської державної консерваторії ім. П.І.Чайковського по класу фортепіано та органу,де згодом і завершила асистентуру-стажування по класу органу.

З 1992 року Наталія – солістка Хмельницької обласної філармонії. Багато уваги артистка приділяє підвищенню своєї виконавської майстерності, яку вдосконалювала у професорів Ф. Лінди (Словаччина) та Й. Труммера (Австрія).

У програмах Наталії Молдован твори вітчизняних та західно-європейських композиторів: Й.С. Баха, Й. Вальтера, В.А. Моцарта, Ф. Мендельсона-Бартольді, Ф. Ліста, С. Франка, М. Допре, Ш.М. Відора, Д. Бортнянського та багатьох інших.

Наталія Молдован брала участь у міжнародних фестивалях органної музики у Києві, Чернівцях, Сумах, Мінську, Кам’янці-Подільському, багато гастролює по Україні та за її межами.У 2009 році Наталя Молдован отримала звання “Заслуженої артистки України”.