Наші лауреати

Студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби є постійними учасниками фестивалів та конференцій,>переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів.

 

2016-2017 р.:

 

Scan1 Scan10001 2

 

 

2015-2016 р.:

 

ІV Міжнародний конкурс молодих виконавців "Подільський водограй"

м. Вінниця 2015 р.

 

ІI місце – Маліновська Ірина  студентка IIІ курсу

 

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти")

 

лас викладача Прохніцького М.М.)

 

(концертмейстер Соболєва І.І.)

 

IІ місце – Данчук Юрій  студент II курсу

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти") 

лас викладача Прохніцького М.М.)

(концертмейстер Соболєва І.І.)

ІIІ місце – Присяжнюк Андрій  студент IІІ курсу

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти") 

лас викладача Прохніцького М.М.)

(концертмейстер Соболєва І.І.)

Диплом  – Кравчук Іван  студент IІІ курсу

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти") 

лас викладача Олійника Л.А.)

(концертмейстер Соболєва І.І.)

1 001

4 0012 001 

Хмельницький обласний огляд-конкурс 

юних обдарувань за програмою 

Українського фонду культури 

"Нові імена"

 

 

I місце – Шевчук Ілля  студент II курсу

 

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти")

 

лас викладача Кашперського В.П.)

 

(концертмейстер Герасимюк Ар.М.)

I місце – Гулевич Петро  студент III курсу

(відділу "Фортепіано")

лас викладача Разумової В.А.)

ІI місце – Терещук Ольга  студент I курсу

(відділу "Народні інструменти")

лас викладача Босенка М.І.)

Шевчук

Гулевич Терещук

 

 

 

 

 

 

 

 

 ХХІ Міжнародний конкурс

"21-st Century Art" 

(04.10.2015 р. м. Київ)

 

I місце – Мудрий Іван  студент III курсу

(відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти")

лас викладача Репецького В.П.)

 

              IІ місце – Метеуш Владислав  -студент IV курсу                                                  (відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти")  

         лас викладача Репецького В.П.)

                                  23 001  2 001

 

 

 

 

 

 

2014-2015 р.:

V Міжнародний конкурс

молодих вокалістів ім. Іри Маланюк

(місто Івано-Франківськ, 21-26 квітня 2015 р.):

 

III місце – Любонько Евеліна студентка III курсу(академічний спів)

лас викладача Ковтуненко Т.А.)

Дипломант – Лисенко  Тетяна  - студентка IV курсу (академічний спів) 

(клас викладача Ковтуненко Т.А.)

VI Міжнародний конкурс виконавців

на духових та ударних інструментах

«Сурми Буковини»

 (м. Чернівці, 26-30 квітня 2015 р.)

 

II премія – Шевчук Ілля  - студент II курсу (труба) 

(клас викладача Кашперського В.П., концертмейстер Герасимюк Ар.М.)

 

Всеукраїнська молодіжна

науково-творча конференція

«Дні науки»

Одеса, 27-29 квітня 2015 р.

 

Прийняли участь студенти відділу «Теорія музики»:

Круліковська Діана. Науковий керівник - Хлистун Л.П.

Мельничук Оксана, Царук АннаНауковий керівник - Шнурова Ю.А.

XXIV Всеукраїнський конкурс

 виконавців на духових та ударних інструментах

«Дніпровські сурми 2015»

(м. Дніпропетровськ, 17-18 квітня 2015 р.)

 

Гран-прі –  Лисюк Костянтин - студент II курсу (туба) (викладач Гуцал О.П.)

І премія –Палюховський Олександр - студент IV курсу (тромбон)

 (викладач Гуцал О.П.)

Дипломант – Боднар  Валентин  - студент II курсу (тромбон)

( викладач Гуцал О.П.)

І премія –Шевчук Ілля  - студент І курсу (труба) 

(клас викладача Кашперського В.П.,концертмейстер Герасимюк Ар.М.)

Дипломант – Варвалюк Артем студент IV курсу (труба)

(клас викладача Кашперського В.П.,концертмейстер Герасимюк Ар.М.)

І премія – Пенкальський  Назар  - студент II курсу (ударні інструменти) 

(клас: викладача Прохніцького М.М.,концертмейстер Соболева І.І.

III премія –При сяжнюк Андрій  - студент II курсу (ударні інструменти) 

(клас: викладача Прохніцького М.М.,концертмейстер Соболева І.І.)

Дипломант – Маліновська Ірина  - студентка II курсу (ударні інструменти) 

(клас: викладача Прохніцького М.М., концертмейстер Соболева І.І.)

II премія – Поліщук Людмила  - студентка IV курсу (гобой)

(клас викладача Прохніцького І.М.)

III преміяКравчук Іван - студент II курсу (валторна) 

(клас викладача Олійника Л.А.)

III премія– Падлюк Олена  - студентка IV курсу (валторна) 

(клас викладача Олійника Л.А.)

III премія –  Ярошенко Олександр  – студент IV курсу (валторна)

 (клас викладача Олійника Л.А.)

Дипломант –Гігаурі Давід  - студент II курсу (флейта)

 (клас викладача Новаковської М.В.)

 

XV Всеукраїнський конкурс

молодих піаністів у рамках фестивалю

"Невгаузівські музичні зустрічі"

(м. Кіровоград, 09-11 квітня 2015 р.)

 

Дипломант –  Ткачук Ольга - студентка IV курсу (клас викладача Разумової В.А.).

 

VI Міжнародний конкурс

молодих піаністів «Слобожанська фантазія»

 (м. Суми, 14-17 квітня 2015  р.)

 

Дипломант  – Андреєва  Анастасія  - студентка II курсу

(клас викладача Бернацького В.В).

 

III Регіональна науково-практична конференція

«Музикознавчі студії Поділля »

( Вінниця, 16-17 квітня 2015 р.)

 

Учасники  відділу «Теорія музики»:

Коваль Світлана, Поліщук Людмила, Круліковська Діана 

Науковий керівник - Хлистун Л.П.

Мельничук Оксана, Царук Анна.Науковий керівник - Шнурова Ю.А.

 

V Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської літератури

ім. Т. Шевченка

 

диплом II ступеня – Шевчук Катерина студентка II курсу

 (Викладач - Радченко I.A.)

 

Всеукраїнський конкурс-огляд

 «Нові імена України» 2014

(м. Київ)

 

Лауреат – Плужнікова Валентина  - студентка IV курсу відділу «Спів» (викладач Гавриленко Л.М.)

 

XV Міжнародний конкурс

знавців української мови імені Петра Яцика

 

Переможець ІІ етапу – Шевчук Катерина  -

студентка II курсу відділу «Спів» (викладач Радченко I.A.)

 

Переможці спартакіади серед

Вищих навчальних закладів І-ІІ p.a. з шахів .

IV місце:

  1.  Гудзь Віталій  - III Д.
  2. Палюховський Олександр - IV Д.
  3.  Фанда Наталія  - II Д.
  4.  Шевчук Катерина  - II спів

Викладач Віннічук О.Д.

 

Переможці спартакіади серед

Вищих навчальних закладів І-ІІ р. а. з настільного тенісу

II місце:

  1.  Левчук Олександр  - III дух.
  2.  Бевз Денис  – II дух.
  3.  Гудзь Віталій  - III дух.
  4.  Шевчук Катерина  - II спів.

Викладач Віннічук О.Д.

 

Переможці спартакіади серед

Вищих навчальних закладів І-ІІ p.a. з легкоатлетичного кросу

IV місце:

  1.  Гудзь Віталій  - III дух.
  2.  Бевз Денис  - II дух.
  3.  Львівський Віталій  -Ідух.
  4.  Везденецька Каріна  - IV дух.
  5.  Семенчук Анжеслав  - II дух.
  6.  Ярименчик Андрій  –І нар.
  7.  Шевчук Катерина  - II теор.

Викладач Віннічук О.Д.

 

 

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців

на духових та ударних інструментах

«Тріуф Фест» м. Умань:

 

II премія, старша категорія –Варвалюк Артем- студент IV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти »

(викладач Кашперський В.П., концертмейстер Герасимюк Арк. М.)

II премія, середня категорія –Шевчук Ілля - студент І курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»

(викладач Кашперський В.П., концертмейстер Герасимюк Арк. М.)

 

III Міжнародний конкурс молодих виконавців

на духових та ударних інструментах

«Подільський водограй»

м. Вінниця:

 

І премія – Мудрий Іван  - студент І курсу

відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» 

(викладач Репецький В.П.)

II премія –Пенкальський Назар- студент IV курсу

відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»

(викладач Прохніцький М.М.)

III премія –Лисюк Костянтин - студент II курсу

відділу «Оркестрові духові таударні інструменти»

(викладач Гуцал О.П.)

Дипломант – Варвалюк  Артем- студент IV курсу

відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»

(викладач Кашперський В.П.)

Дипломант – Подлюк Олена - студентка IV курсу

відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»

(викладач Олійник Л.А.).

Дипломант – Ярошенко Олександр  - студент IV курсу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» (викладач Олійник Л.А.)

 

Міжнародний фестиваль-конкурс

«Neesmarmaras Cup 2014» (Греція)

 

Лауреат І ступеню – Плужнікова Валентина - студентка IV курсу

відділу «Спів» (викладач Гавриленко Л.М.).

 

Всеукраїнський конкурс

«Боярський Хрещатик»

м. Київ

 

Лауреат II премії –Голосняк Андрій студент III курсу

відділу «Народні інструменти» (викладач Довгалюк Ю.В.).

дипломант – Анікеєв Микола  – студент IІІ курсу

відділу «Народні інструменти» (викладач Галкін І.В.)

 

Міжнародний конкурс молодих трубачів

ім. М. Старовецького

 

Лауреат – Борінов Максим  - студент І курсу

відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»

(викладач Безнюк Т.В., концертмейстер Герасимюк Андр. М)

 

Хмельницький обласний 

відбірковий конкурс

XV Всеукраїнського фестивалю

сучасної пісні та популярної музики

«Червона Рута»:

 

Лауреати:

Гулевата Анастасія - студентка IV курсу відділу «Спів»

(викладач Бернацький В.Ю.);

 Ніколишена Діана - студентка IV курсу відділу «Спів»

(викладач Ромасюков А.Є.);

 Кузьмова Олена - студентка IV курсу відділу «Спів»

(викладач Грінькевич І.В.).

 

Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики

«Обрії класики» (м. Київ):

 І місце – Мудрий Іван  

(студент II курсу, відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти») 

(викладач Репецький В.П.).

II місце – Лисюк Костянтин  

(студент II курсу, відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти») 

(викладач Гуцал О.П.)

III місце – Швець Ростислав  

(студент IV курсу, відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»)

(викладач Репецький В.П.)

III місце – Подлюк Олена 

(студентка IV курсу, відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»)

 (викладач Олійнику Л.А.)

 IV місце – Варвалюк  Артем

(студент IV курсу, відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти») 

(викладач Кашперський В.П.).

 

XX Всеукраїнський фестиваль- конкурс «Провесінь 2015» (м. Кіровоград):

 

Гран –прі – Круть Марина  

(студентка IV курсу, спеціалізації «Народні інструменти», бандура)

(викладач Босенко М.І.)

Гран-прі – Буяновський Ростислав  

(студент IV курсу, спеціалізації «Народні інструменти», акордеон)

 (викладач Голоднюк О.М.)

 І місце – Волкова Маріанна

 (студентка IV курсу, спеціалізації «Народні інструменти», бандура)

(викладач Босенко М.І.)

 І місце –Батіг Анастасія 

(студентка І курсу, спеціалізації «Народні інструменти», бандура)

(викладач Босенко М.І.).

 II місце – Резнік Вікторія  

(студентка ІІІ курсу, спеціалізації «Народні інструменти», бандура) 

(викладач Леонова О.В.)

 III місце – Тімощук Вікторія  

(студентка ІІ курсу, спеціалізації «Народні інструменти», бандура) 

(викладач Леонова О.В.)

 III місце – Голосняк Андрій  

(студент III курсу, спеціалізації «Народні інструменти», гітара) 

(викладач Довгалюк Ю.В.)

 Диплом з відзнакою – Голюк Дмитро  

(студент ІІ курсу, спеціалізації «Народні інструменти», гітара) 

(викладач Заводний М.Ю.)

 Диплом з відзнакою – Горбановська Вікторія  

(студентка III курсу, спеціалізації «Народні інструменти», домра)

(викладач Гладка Л.О.).