ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ: "ЗРОБИМО МІСТО ЧИСТІШИМ!"

12961718 262921807378156_984434255495661403_n6 квітня 2016 року студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби долучились до щорічної всеукраїнської акції, спрямованої на поліпшення стану рідного міста та здійснили прибирання смуги впродовж залізничної колії за парком ім. І.Франка, що у центрі міста.
День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Детальніше...

Міс ХМУ - 2016

 

IMG 2510У перші дні весни, 2 березня 2016 року, в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся конкурс чарівної дівочої краси та грації «Міс ХМУ -  2016».

Детальніше...

Мандрівка до столиці гумору

Мандрівка до столиці гумору

mandrivka 1Кожна людина, а особливо якщо це завзятий мандрівник, має бажання відвідати якесь місце, про яке мріє дуже давно. Для нашої групи (теоретиків II курсу та їх наставника – Лачко Т.Ю.) уособленням цієї мрії стало місто-герой Одеса, знайомство з яким ми запланували ще минулого навчального року. Одеса завжди приваблює багато туристів, і причина цього криється у визначній архітектурі, великій кількості пам’яток і особливій аурі цього міста. Планування та архітектура Одеси унікальна, портова частина розташовується на березі моря, а житлова – на височині. У будівництві брали участь такі архітектори світового рівня, як Ф.Боффо, Г.Торрічеллі, Ж.-Ф.Тома де Томон та інші.

Детальніше...

КНИГА-ДЖЕРЕЛО ОСВІТИ

Бібліотека29 жовтня 2015 року бібліотекар відділу мистецтв Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Неля Володимирівна організувала та провела навчальну екскурсію для студентів І-го курсу Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби до бібліотеки ім. М.Островського. Вона познайомила відвідувачів з історією та структурними підрозділами закладу.

Детальніше...

Міжнародний день людей похилого віку

IMG 20151001 161517 11 жовтня, у період щедро напоєної теплом осені, вся Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку. Щорічно студенти та викладачі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби приєднуються до привітань, вшановуючи людей, за плечима яких – величезний віковий досвід. Цьогоріч юні музиканти навідались із концертною програмою до ветеранів, що перебувають у шпиталі на Ружичній. Організоване викладачем відділу «Спів» Грінькевичем І.В., яскраве дійство подарувало присутнім гаму щирих вражень та гарний настрій.

Детальніше...

Поїздка до Одеси

w4fLOsjpAm8

Кінцевим пунктом нещодавньої подорожі студентів І та ІІ курсів (під кураторством Гошко І. В. та Сікорської А. В.) було відвідування опери Ж. Бізе «Кармен» в Одеському Національному театрі опери та балету. Однак, знайомству зі світовим шедевром передувала захоплююча прогулянка по найкрасивішим історичним місцям Південної Пальміри.

Студенти мали змогу оцінити світові пам’ятки мистецтва та старовини, що були представлені у музеї західного та східного мистецтва. Окрім масштабної колекції, презентованої харизматичним екскурсоводом, всі були вражені вишуканістю та багатством самої будівлі, що є пам’ятником архітектури ХІХ століття.

Детальніше...

Вулицями Хмельницького

Похід вулицями23 вересня  2015 року студенти І курсу спеціалізацій «Фортепіано», «Теорія музики», «Спів» (куратор  - Сікорська А.В.) та І курсу  спеціалізацій «Хорове диригування», «Народні інструменти» ( куратор -Вавренчук  І.А.) здійснили пішохідну екскурсію вулицями міста Хмельницького

Як відомо, життя людини тісно пов’язане з містом, у якому вона проживає.

Особливо трепетним епізодом нової життєвої віхи для першокурсників є навчання у ще незнайомому місті. Саме для них за чотири роки Хмельницький перетвориться у найрідніше місто, оповите теплими спогадами про студентське життя.

Детальніше...

День фізичного виховання

IMG 8415

Щорічно по всій Україні у другу суботу вересня відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято усіх прихильників спорту та здорового способу життя. Студенти та викладачі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби є активними пропагандистами цього свята. Свідченням цього є різноманітні турніри з різних видів спорту, що проводяться в рамках навчально-виховного процесу в середині училища (зокрема, шахів, шашок, волейболу та міні-футболу). 

Детальніше...

День першої домедичної допомоги

мед2

 

Справжнє милосердя – це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду (Х.Келлер). Цей вислів має стати для нас не просто словами, але справою.

16 вересня у великій залі муз. училища відбулась подія, що відкрила очі багатьом на проблеми сьогодення. До нас завітали представники товариства Червоного Хреста України:

Детальніше...

День фізичної культури і спорту

IMG 799312 вересня академічні групи ІІІ курсу кураторів Гриньової О.П. («Оркестрові духові інструменти», «Спів») та Соболєвої І.І. («Фортепіано», «Теорія музики», «Хорове диригування») з нагоди Дня фізичної культури і спорту здійснили похід до дендропарку.   

Детальніше...