ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ – СВЯТО МУЗИКИ ТА ВІЧНИХ ЦІННОСТЕЙ ЖИТТЯ!

118 квітня 2016 року у великій залі Хмельницької обласної філармонії відбувся звітний концерт колективів та солістів Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби.   Виступ на великій сцена найпотужнішого осередку культури міста Хмельницького – це заповітна мрія багатьох музикантів, особливо юних, які наполегливо та старанно, а інколи просто фанатично оволодівають тонкощами виконавського мистецтва. А виступ перед великою слухацькою аудиторією любителів та шанувальників академічного музичного мистецтва рідного міста – це водночас і відповідальне та серйозне випробування, і велика винагорода за щоденну творчу працю.

Детальніше...

ДАРУНОК РІДНОМУ МІСТУ

124 вересня 2015 року в органній залі Хмельницької обласної філармонії відбулось Свято хорової музики, присвячене  584-ій річниці рідного міста

Історія розвитку хорового мистецтва свідчить про його великі потенційні можливості впливу на духовний світ особистості, на пробудження міцних енергетичних ресурсів кожної людини.

Атмосферу неперевершеного свята хорового співу, яке полонило свідомість та душу кожного слухача – професійного музиканта чи просто любителя музики,   важко змалювати словами, адже по завершенні концерту кожен із присутніх відчував радість здійсненого дійства, високий емоційний підйом та неповторність чаруючої миті.

Детальніше...

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» - прем’єра в Хмельницькому

E-6k dURMAo23 серпня 2013 року в Обласному музично – драматичному театрі ім. М.Старицького відбулась прем’єра опери українського композитора  С. Гулака-Артемовського, присвячена 22-ій річниці Незалежності України.

Ця знаменна подія в мистецькому житті обласного центру присвячена двом поважним датам: 200-ій річниці від дня народження творця опери – композитора, автора україномовного лібрето Семена Гулака-Артемовського і 150-ій річниці з дня прем’єри вистави на сцені Маріїнського театру в Петербурзі, де партію Карася виконував сам композитор.

Детальніше...

Шлях до Тараса

фінал

Іду крізь свята, і крізь будні,
крізь глум юрби і суєту.
Ні, не в минуле, а в майбутнє -
до тебе я, Тарасе, йду…

У великому залі обласної філармонії відбувся ювілейний концерт колективів та солістів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби, присвячений 200-ій річниці від дня народження геніального сина українського народу.

 

В Україні неможливо знайти композитора, який би не звертався до поезії Тараса Шевченка, і музиканта, який би не долучився до виконання творів, навіяних образами Кобзаря. Саме вони, ці образи, надихали композиторів на створення тонких психологічних портретів, неповторних пейзажних замальовок, філософських суджень про людські цінності та зміст життя, а  також  - до прямого протесту та заклику до рішучих дій проти несправедливості та деспотизму. І поезія Т. Шевченка справила великий вплив на розвиток української музики, набувала нового звучання, далі поглиблювалась і збагачувалась її музична інтерпретація.            

Детальніше...

СЯЙВО 55-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ

До 55 річчя в текстУ Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочистості та ювілейний концерт з нагоди 55-річчя від дня заснування Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.

Сяйвом 55-річного ювілею освячено працю творчого колективу – великої родини професійних музикантів, які несуть силу та глибину музичного мистецтва у концертні зали, у серця своїх слухачів та вихованців.

Впродовж 55 років свого існування Хмельницьке музичне училище об’єднало сотні юних талантів, цілі покоління української молоді, які за покликом душі і серця дарували і продовжують дарувати своє високе мистецтво людям. У залі зібралися педагогічний колектив училища, студенти та їхні батьки, випускники різних років, а також численні шанувальники музичного мистецтва.

В органній залі обласної філармонії відбулось урочисте зібрання, присвячене 55-річному ювілею навчального закладу.

Детальніше...

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ

DglwnAn64fM21 квітня 2015 року у великій залі Хмельницької обласної філармонії відбувся Звітний концерт колективів та солістів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.

В час, коли наша Батьківщина перебуває в стані боротьби з ворогом за свою цілісність, коли її кращі сини відстоюють мир, честь і славу України, прямий обов’язок професійних музикантів – викладачів та студентів музичного училища – силою музичного мистецтва зміцнювати дух українського народу, плекати незламну віру у щасливе і мирне майбутнє!

Детальніше...