Майстер клас Юрія Кота

IMG 167411 лютого 2016 року в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас відомого піаніста, заслуженого артиста України Ю.М.Кота.

Детальніше...

ЗОЛОТИЙ ХІД ВАЛТОРНИ

мАЙСТЕР КЛАС25 вересня 2015 року у великому залі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбувся концерт та майстер-клас Дмитра Тарана (валторна)

Викладачі та студенти відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти»  радо зустрічали гостя – Дмитра Тарана, молодого талановитого музиканта, випускника аспірантури Одеської національної музичної академії  ім. А.Нежданової (клас професора В.І.Боднарчука), соліста групи валторн Національної опери України ім. Т.Шевченка (м. Київ), студента Академії музики ім. Леоша Яначека (Брно, Чехія),

Детальніше...

ЗУСТРІЧ З ЄВГЕНОМ ГЕПЛЮКОМ

фото 417 грудня 2014 року в приміщенні ХМУ ім. В.І.Заремби відбулась творча зустріч з випускником училища, талановитим піаністом, композитором, лауреатом численних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Євгеном Геплюком

Як відомо, училище є Almamater для багатьох талановитих музикантів, історія закладу налічує численну кількість талановитих випускників, серед яких і Євген Геплюк. Він Закінчив училище нещодавно, у 2000 році з відзнакою. Навчався на двох відділах «Теорія музики»  (клас викладача Стрельникової І.О.) та «Фортепіано» (клас викладача Колосовської М.В.) і вже тоді заявив про себе як яскравий та талановитий музикант.

Детальніше...

ЧОТИРИ МИТТЄВОСТІ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ СТРУННОГО ВІДДІЛУ

фото 1

         У Хмельницькому музичному училищі з перших років існування завдяки ентузіазму наших дорогих вчителів-фундаторів, студенти і викладачі об’єднуються в єдину творчу систему. Радість і суворість навчання надихаються зустрічами з видатними творчими особистостями. Усі відділи запрошують для спілкування і передачі натхнення видатних музикантів, науковців, концертантів, педагогів вищих навчальних закладів. На відділі «Оркестрові струнні інструменти» в першому семестрі 2014/2015 н.р. привернули увагу «Чотири осінньо-зимові миттєвості» зустрічей з Прекрасним

Детальніше...

Різдвяна класика

 

5gHc-bF2Ar0

«Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня»

Цей вислів видатного австрійського піаніста та педагога Артура Шнабеля цілком стосується педагогічного методу Федорова Бориса Григоровича, доцента кафедри спеціального фортепіано НМАУ ім. П. Чайковського.

У цьому мали можливість переконатись усі, кому пощастило бути присутніми на концерті студентів класу професора у великому залі Хмельницької обласної філармонії, а також на майстеркласах Бориса Григоровича зі студентами Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби.

Детальніше...

СКРИПКОВЕ ДЕРЕВО РОДУ

 

Стеценко 1

13 березня 2015 року в Хмельницькому музичному училищі ім.В.І.Заремби відбулась творча зустріч із Кирилом Вадимовичем Стеценком

Більшості сучасних  українців  непересічна постать Кирила Стеценка відома своєю потужною енергією  та надзвичайним поєднанням  багатьох талантів. Пан Кирило  - відомий український скрипаль, композитор, культуролог, музичний та  телевізійний продюсер, доцент, педагог,організатор музичних фестивалів та мистецьких акцій, заслужений артист України. Але, мабуть, одним з його найбільших талантів є вміння у всьому, чим би він не займався,  бути небайдужим до такої межі, за якою виникає здатність запалити та повести за собою інших.

Детальніше...