концертмейстери

ShurokovaШирокова (Мотрен) Евеліна Олександрівна (1944 р.н.) – завідувач цикловою комісією концертмейстерів. В училищі працює з 1961 року концертмейстером, а з 1963 року ще й викладачем. Протягом останніх 32 років плідно очолює циклову комісію концертмейстерів. Широкова Е.О. – викладач і концертмейстер з великими творчими здобутками та багатим педагогічним досвідом. Понад 100 її випускників з концертмейстерського класу працюють концертмейстерами в дитячих музичних школах, початкових закладах міста, області та України. З 1967 по 1989 рр. працювала куратором академічних груп. Очолювала методичне об’єднання кураторів училища, надавала молодим викладачам допомогу у набутті професійних навичок, впровадження сучасних методів роботи.  Як концертмейстер брала участь у конкурсах: “Творчість молодих” (ІІІ премія, м. Сєвєродонецьк); “Творчість молодих” (І, ІІ, ІІІ премії на різних інструментах, м. Сєвєродонецьк); “Нові імена України” (ІІІ премія, м. Київ); “Нові імена України” (І премія, 2 дипломанти, м. Київ); “Весняна рапсодія” (дві перших премії, м. Київ); “Срібний дзвін” (дипломант, м. Ужгород); Конкурс ім. О.Петрусенко (І премія, м. Херсон); Конкурс ім. О.Петрусенко (І премія, дипломант, м. Херсон); Конкурс ім. І.Маланюк (ІІІ премія, м. Івано-Франківськ); Конкурс ім. Терен-Юськіва (дипломант, м. Львів); Міжнародний конкурс “Воронцовські зустрічі” (І премія, Крим); Конкурс ім. Бориса Лятошинського (ІІІ премія, м. Київ) та інших обласних та міських конкурсах.

З метою відродження та популяризації українського вокального сучасного мистецтва, українського вокального надбання був започаткований Всеукраїнський конкурс українського солоспіву ім. В. І.Заремби, оодним з ініціаторів та організаторів, якого була Широкова Е.О.. 

Разом з Ковтуненко Т. А. є організатором щорічного конкурсу української вокальної музики, що проводиться у художньому музеї міста.

Всі роки Широкова Е.О. бере активну участь в усіх звітних концертах училища, концертах на честь “Дня музики”, концертах-презентаціях, тематичних концертах, концертах-звітах. 

Була нагороджена Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», відзначена званням «Відмінник освіти України».

IshykІщук Лариса Петрівна (1949 р.н.) – концертмейстер. 1975 року закінчила Володимирський педагогічний інститут ім. Лєбєдєва-Полянського за спеціальністю  «Музичне виховання». З 1975 року працює концертмейстером відділів “Хорове диригування”, “Оркестрові духові та ударні інструменти”, “Оркестрові струнні інструменти” Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби. Бере активну участь в усіх мистецьких заходах, концертах. Неодноразово зі студентами брала участь в обласних та всеукраїнських конкурсах виконавців на духових та ударних інструментах, струнних інструментах, де здобувала лауреатські місця. 

 

Тарадай Галина Олександрівна (1953 р.н.) – концертмейстер.

 1973 року закінчила Хмельницьке музичне училище за спеціальністю «Викладач музичної школи, концертмейстер».

З 1976 року працює концертмейстером відділів «Хорове диригування», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Оркестрові струнні інструменти». Бере активну участь в усіх мистецьких заходах, концертах. Неодноразово брала участь зі студентами в обласних та всеукраїнських конкурсах виконавців на духових та ударних інструментах, струнних інструментах, де здобувала лауреатські місця.

 Булак Антоніна Володимирівна (1978 р.н.) – концертмейстер.

Закінчила Одеську державну музичну академію ім. А. В. Нежданової за спеціальністю «Музичне мистецтво».

В училищі працює з 1995 року концертмейстером.

 Сидорчук Тетяна Олегівна – концертмейстер.

У 1992 році закінчила Хмельницьке музичне училище за спеціальністю «Викладач музичної школи, концертмейстер».

З 1999 року працює концертмейстером відділів «Хорове диригування», «Оркестрові духові та ударні інструменти», «Оркестрові струнні інструменти». Бере активну участь в усіх мистецьких заходах, концертах. Неодноразово брала участь зі студентами в обласних та всеукраїнських конкурсах виконавців на духових та ударних інструментах, струнних інструментах, де здобувала місця лауреатів та дипломантів конкурсів.

KolesnukКолесник Борис Вікторович (1975 р.н.) – концертмейстер. 2006 року закінчив Львівську державну музичну академію ім. М. Лисенка за спеціальністю «Викладач фортепіано, артист камерного ансамблю, концертмейстер». З 2000 року працює концертмейстером Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби. Бере активну участь в усіх мистецьких заходах міста та області. Здійснює активну методичну та профорієнтаційну роботу відділу «Фортепіано»: працює над методичними розробками, має виступи з методичними доповідями на методичних об’єднаннях викладачів ДМШ області. Протягом багатьох років бере участь у різноманітних концертних заходах міста та області як співак-виконавець. 

GerasumykГерасимюк Аркадій Миколайович (1985 р.н.) – концертмейстер. Закінчив Львівську Національну музичну академію ім. М. Лисенка за спеціальністю «Музичне мистецтво». Як концертмейстер неодноразово нагороджувався дипломами та грамотами. Серед них: диплом за участь у XVIII всеукраїнському конкурсі, м. Донецьк (2011 р.); диплом за участь у XIX всеукраїнському конкурсі, м. Донецьк (2012 р.); подяка за професійну майстерність на VIII регіональному конкурсі на духових та ударних інструментах «Концертіно», м. Калуш (2012 р.); диплом за високий професійний рівень у підготовці учасників до XXIII Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах, м. Умань (2013 р.).