Бернацька Інна Валеріївна

Бернацька І.В.-minБернацька Інна Валеріївна - в 2012 році закінчила Хмельницький музичний коледж ім.В.І.Заремби, в 2017 році захистила магістерську роботу в Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2014 року працює викладачем естрадного співу ХДМШ #1 та солісткою Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру. З 2018 року працює викладачем естрадного співу в Хмельницькому музичному коледжі ім.В.І. Заремби.
Є автором пісень, лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів: «Червона Рута», «Хіт-конвеєр» від телеканалу М2, «Мистецькі барви» м.Прилуки та інших. Учасниця програми «Фольк-music» на Першому UA каналі. 
Бернацька І.В. є ініціатором та організатором обласного конкурсу для учнів мистецьких шкіл "Музичний дивокрай" 2016р. Бернацька І.В. веде активну концертну діяльність в Хмельницькому та поза його межами, як сольно так  і в складі оркестру.

Детальніше...

Веляник Володимир Володимирович

Веляник Володимир Володимирович

Веляник Володимир Володимирович - народився 22.02.1968р. в м. Івано-Франківськ
В 1992 році закінчив КДІТМ ім. І.К. Карпенка-Карого (тепер Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого) за спеціальністю «актор театру та кіно», майстерня Заслуженого діяча мистецтв України Л. А. Олійника.
З 1992 року працював актором в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі ім. І. Франка.
З 2003р. актор Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Старицького. Провідний майстер сцени.
Володар Гран-прі І Всеукраїнського конкурсу читців “Лесині джерела” (2006р.).
Дипломант 11 міжнародного фестивалю моновистав «ВІДЛУННЯ». (моновистава «На полі крові» за Л. Українкою).

Детальніше...

Попова Анна Валеріївна

ПОПОВА А.В.-minАнна Попова — лауреат I премії та володарка Гран- Прі Всеукраїнського конкурсу вокальної та диригентської майстерності (категорія - академічний спів), м Ніжин.
З відзнакою закінчила Донецьку державну музичну академію імені С. Прокоф`єва по класу оперний спів (клас Народної артистки України, професора, зав. кафедри Колесник Раїси Самсонівни).

З 2008 по 2015 роки працювала у Донецькому Національному академічному театрі опери та балету імені А. Солов`яненка.
У 2009 році брала участь в міжнародному проекті «Бахівська академія» (нагороджена грамотою), м. Донецьк. В цьому ж році брала участь у звітному концерті Донецької області у м. Київ, нагороджена дипломом за вагомий внесок у розвиток культури .
У 2012 році брала участь у майстер-класах гільдії концертмейстерів м. Москва. У 2013 році виконувала оперні партії (Лю вв опері “Турандот” Дж. Пуччіні, Мерседес в опері “Кармен” Дж. Бізе) на провідних сценах Іспанії. А також брала участь у Гала-коцерті оперного фестивалю в м. Марбелья (Іспанія).

Детальніше...

Цимбалюк Світлана Дмитрівна.

ЦимбалюкЦимбалюк Світлана Дмитрівна. Випускниця Рівненського інституту культури (1992 р.), головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації.
Народилася 21 квітня 1965 р. у с. Адампіль на Хмельниччині. У 1984 р. закінчила хорове відділення Хмельницького музичного училища. З липня 1984 року працювала артисткою хору ансамблю пісні і танцю “Подолянка” Хмельницької обласної філармонії. Після закінчення з відзнакою РДІК працювала артисткою хору ансамблю пісні і танцю Хмельницької обласної філармонії. З 1992 по 2008 рік працювала в Хмельницькій дитячій школі мистецтв викладачем класу народного співу, де створила дитячий фольклорний гурт “Берегиня”, якому в 2002 році було присвоєно звання “Зразковий”. Колектив неодноразово брав участь та перемагав у престижних конкурсах та фестивалях.

 

Детальніше...

Ясіновська Марія Іванівна

Ясіновська

Ясіновська Марія Іванівна (р. н. 1959) – народна артистка України (звання присвоєно 2009 року, Заслужена артистка України з 1996 року), викладач академічного співу. Закінчила Донецький музично-педагогічний інститут імені С.Прокоф’єва. Клас викладача - народної артистки України Р.Колесник, по закінченню отримала кваліфікацію: оперна та камерна співачка, викладач.
Нагороджена медалями :
- Від Міністерства культури України «За досягнення розвитку культури і мистецтв» (2000 рік)
- Золота Патріарша медаль (1990 рік)
- «За вагомий внесок у розвиток Хмельницької обласної філармонії» (2009, 2014 рр.)
З 1995 року по 2018 рік – солістка Хмельницької обласної філармонії та органного залу.
Нагороджена дипломом – сертифікатом «За визнання заслуг»
За особистий внесок в розвиток Європейської культури (2018 рік) («Дім Європа», м. Київ)

Детальніше...

Гавриленко Лариса Миколаївна

Гавриленко-minГавриленко Лариса Миколаївна (1970 р.н) – кандидат педагогічних наук, викладач-методист фахових дисциплін, завідувач відділу «Спів». У 1992 році закінчила Сумський державний інститут імені А. Макаренка та отримала кваліфікацію «вчителя музики і співу загальноосвітньої школи та методиста з виховної роботи». У 1993 році вступила на вокальний відділ Харківського інституту мистецтв імені І. Котляревського. Під час навчання в інституті працювала заступником директора з виховної роботи навчально-виховного комплексу міста Богодухова, завідувачем студії естетичного виховання при навчально-виховному комплексі та викладачем музичної школи міста Богодухова. У 1999 році після закінчення інституту мистецтв отримала диплом з присвоєнням кваліфікації «Концертна співачка, викладач». В коледжі викладає з 1999 року. Протягом багатьох років як солістка бере участь у мистецькій, просвітницькій роботі училища та міста. У складі концертно-лекційних бригад з концертами, майстер-класами побувала у багатьох музично-культурних закладах області. Була членом журі у таких всеукраїнських конкурсах, як «Перлинкове намисто» (м. Дунаївці 2006, 2012, 2014) та «Пісня над Бугом» (2007), обласного відбіркового огляду-конкурсу «Нові імена України» (2010, 2012, 2014,2015), «Світ талантів» (2010).

 

Детальніше...

Бернацький Віктор Юрійович

IMG 9468Бернацький Віктор Юрійович (1964 р.н.) – викладач відділу «Спів», директор Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби. У 2002 р.закінчив Київський Національний Університет культури і мистецтв, за спеціальністю: «Викладач, режисер естради»; у 2014 р. магістратуру ХУУП  як адміністративний управитель. Бернацький Віктор Юрійович працює викладачем відділу «Спів» з 2001 року, є засновником спеціалізації «Естрадний спів» та одним з перших викладачів, які виховують молодих співаків, прищеплюючи їм кращі традиції світового та українського естрадного виконавства. З 2002 року працював в оргкомітеті Всеукраїнського конкурсу «Червона Рута», є членом журі цього конкурсу. За участь в 20-ювілейному фестивалі «Червона рута» отримав подяку від дирекції «Червона рута» та Міністерства культури. Неодноразово проводив майстер-класи з вокалу в м. Києві, Чернівцях, Хмельницькому, Рівному. Був організатором та учасником оргкомітету І-го Міжнародного (приватного) конкурсу піаністів «Класік-модерн» (2004 р.); ініціатором та організатором регіонального джазового фестивалю у м. Хмельницькому «Джаз-фест Поділля – 2005, 2007»; учасник оргкомітету фестивалю сучасної класичної музики «Класік-модерн» (2008 р.). Був стипендіатом міської (2008 рік) та обласної (2009 рік) ради.

Детальніше...

Грушка Галина Данилівна

ГрушкаГрушка Галина Данилівна (1981 р.н.) – викладач фахових дисциплін відділу «Спів». Закінчила Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут, за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньо освіти. Музика», кваліфікація: «Вчитель музики, естетики».

Детальніше...

Грінькевич Ігор Володимирович

ГрінькевичГрінькевич Ігор Володимирович (1983 р.н.) – викладач фахових дисциплін відділу «Спів» (спеціалізація «Естрадний спів»). У 2003 році закінчив Хмельницьке музичне училище ім. В.І. Заремби по класу «Спів». У 2002 році закінчив курси аранжування, які проводилися в рамках Всеукраїнського фестивалю «Червона рута».  З 2000 року здійснює концертну діяльність як співак, зокрема концертні виступи у Хмельницькому, та області. Неодноразово брав участь у Всеукраїнських конкурсах і фестивалях, зокрема є переможцем конкурсу «Майбутнє України».  Закінчив Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут за спеціальністю «Педагогіка і методика. Музика», кваліфікація «Вчитель музики, естетики». За цей час підготував лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, зокрема Клепкову Н. (лауреата І премії Міжнародного конкурсу «Songfest 2013», Черній М.(володарку гран-прі Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю-конкурсу «Перлина Карпат», 2015).

Детальніше...