загальноосвітній відділ

RadchenkoРадченко Інна Анатоліївна (1975 р.н.) – викладач української мови та літератури, завідувач цикловою комісією відділу «Загальноосвітні дисципліни».
Радченко Інна Анатоліївна працює на посаді викладача української мови та літератури з 1998 р., після закінчення філологічного факультету Тернопільського державного педагогічного університету ім. В.Гнатюка. З того ж року очолює циклову комісію загальноосвітніх дисциплін.
Веде активну просвітницьку роботу серед студентів. У 2006-2007 н. р. студентка І курсу Кучерук Людмила стала переможницею ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
Радченко І. А. створила цілий ряд методичних розробок щодо викладання української мови та літератури у мистецьких навчальних закладах. Зараз працює над методичною роботою на тему: “Застосування філософсько-історичних підходів до вивчення української літератури”.
Бере активну участь у роботі методичного об’єднання викладачів-філологів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

SherbanЩербань Людмила Олександрівна (1957 р.н.) – викладач суспільних дисциплін.
Закінчила з відзнакою Кам'янець-Подільський педагогічний інститут ім. В.П. Затонського 1979 року за спеціальністю «Історія».
З 1983 р. працює у Хмельницькому музичному училищі. За цей час обіймала посади завідувачем денним відділенням, заступника директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, викладача циклової комісії суспільних та загальноосвітніх дисциплін. Постійно працює над підвищенням рівня викладацької майстерності. Бере активну участь у роботі методичного об'єднання викладачів міста та області. Викладачем накопичений великий методичний досвід: розроблені навчальні програми з курсів: «Основи філософських знань», «Культурологія», «Історія України»; написані методичні рекомендації щодо проведення навчальних занять з визначених тем курсу «Основи філософських знань»; методичні рекомендації з організації роботи студентів І курсу з мапою на уроках з історії України; методичні рекомендації щодо тематичного оцінювання знань студентів з курсу «Історія України»; методичні рекомендації щодо тематичного оцінювання знань студентів з курсу «Культурологія»; методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів II курсу по вивченню історії України.
Щербань Л.О. систематично й успішно веде навчальну, методичну й виховну роботу. Має великий досвід організації і проведення позаурочних виховних заходів училищного, міського, обласного масштабів. Викладач керує історичним гуртком та завідує кабінетом історії України.
Щербань Л.О. неодноразово нагороджувалася почесними грамотами та цінними подарунками обласної, міської державних адміністрацій, обласних управлінь освіти та культури за особистий внесок в навчання і виховання молодих музикантів.

FedorenkoФедоренко Володимир Миколайович (1957 р.н.) – викладач суспільних дисциплін.
Працює викладачем циклу суспільних дисциплін відділу «Загальноосвітні дисципліни» з 1988 р..
Методичні розробки Федоренка В.М. вивчаються викладачами інших навчальних закладів. Багато років є куратором академічних груп училища. Свою роботу спрямовує на національне і патріотичне виховання молоді, що формує у юного покоління гордість за свою Батьківщину, прагнення стабільності і впевненості, захищеність і оптимізм, віру в майбутнє і свої таланти.

 

 

1111Гриньова Оксана Петрівна (1969 р.н.) – викладач, керівник фізичного виховання.
Закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний інститут за спеціальністю «фізичне виховання».
В училищі викладачем фізичного виховання працює з 1990 р.. У процесі викладацької роботи, стаж якої на даний час складає 26 років, Гриньова Оксана Петрівна спрямовує свою роботу не тільки на зміцнення здоров’я та загартування організму студентів, але й прагне виховувати у кожного гармонійну особистість зі здоровим тілом та душею. «Здорова людина - успішна, а успішна - означає щаслива» - девіз творчої та педагогічної діяльності викладача.
За період викладацької діяльності Гриньова О. П. провела цілий ряд відкритих занять, серед яких: «Кросова підготовка. Вдосконалення техніки кросового бігу. Подолання різноманітних перешкод», «Волейбол. Техніка гри у захисті та нападі», «Футбол. Вдосконалення техніки гри. Взаємодія двох, трьох гравців. Групові дії у нападі під час швидкої організації атак».
Практичні досягнення Гриньової Оксани Петрівни підтвердженні також методичною роботою викладача у формі доповідей та методичних розробок за різноманітною тематикою.
Серед доповідей: «Особливості фізичного виховання студентів музичних спеціальностей»; «Комплексна оцінка фізичного розвитку та фізичної підготовленості студентів».
Особливості організації навчального процесу викладача з фізичного виховання були розкриті у наступних методичних розробках: «Методична підготовка студентів на заняттях фізичного виховання у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації»; «Фізична культура та спорт у системі засобів підвищення дієздатності і професійної працездатності студентів»; «Організація і методичні основи фізичного виховання у спеціальних медичних групах».
Результатами професійної діяльності Гриньової Оксани Петрівни є призові місця, які отримують студенти на спортивних змаганнях різного рівня. Серед них: ІІІ місце – команда з настільного тенісу серед ВНЗ, 2013рік; ІІ місце – команда з шахів серед ВНЗ, 2013рік; ІІІ місце – команда з фізкультурно-спортивного багатоборства серед ВНЗ 2013 рік; ІІ місце – команда з фізкультурно-спортивного багатоборства серед ВНЗ, 2014рік; ІІІ місце – у міській Спартакіаді 2013-2014 року серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації; ІІ місце – команда з настільного тенісу серед ВНЗ, 2014рік; ІІІ місце – команда з фізкультурно-спортивного багатоборства серед ВНЗ, 2015 рік.
Поряд з викладацькою роботою Гриньова О. П. бере активну участь у навчально-виховній діяльності закладу, виконуючи обов’язки куратора академічних груп. Серед заходів виховного спрямування – відкрита виховна година «Козацькому роду-нема переводу» (2013); святковий концерт до Дня матері «Воістину небесна і земна….» (2016); спортивно-патріотичний квест (2016); святково-розважальний вечір до дня всіх закоханих (2017).

VinichykВінічук Олександр Дмитрович (1960 р.н.) – викладач, керівник фізичного виховання. Працює викладачем фізичного виховання в училищі з 1991 року. Веде навчальну, методичну і виховну роботу, підвищує свій професійний рівень. Вінічук О.Д. виховує у студентів інтерес до систематичних занять фізкультурою та спортом, заохочує студентів до участі у спортивних змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Серед вихованців Вінічука О.Д. є переможці та призери з різних видів спорту: 2000 р. – І командне місце з міні-футболу серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2002 р. – ІІ командне місце з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2003 р. – І командне місце з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2004 р. – Гапочка К. І місце з шахів в обласній Спартакіаді області серед ВНЗ І-ІV р.а.; 2004 р. – Гутовський С. ІІІ місце на Відкритій першості м. Хмельницького з армспорту; 2005 р. – І командне місце з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2005 р. – Городнюк Т. І місце на Першості області з легкої атлетики; 2005 р. – Гутовський С. І місце на турнірі м. Хмельницького з армспорту; 2006 р. – ІІІ командне місце з легкоатлетичної естафети серед ВНЗ м. Хмельницького; 2006 р. – Воробйова О. І місце з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2006 р. – Заводний М. І місце на Чемпіонаті світу з плавання (ПАР); 2007 р. – Гутовський С. І місце на Відкритій першості м. Хмельницького з армспорту серед ВНЗ І-ІІ р.а.; 2007 р. – Воробйова О. І місце з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ І-ІІ р.а. м. Хмельницького; 2007 р. – Ласкевич В. ІІІ місце на Відкритій першості м. Хмельницького з армспорту серед ВНЗ І-ІІ р.а.; 2008 р. – Шахрай І. ІІІ місце на Відкритій першості м. Хмельницького з армспорту серед ВНЗ І-ІІ р.а.; 2008 р. – Заводний М. V місце на Літніх пароолімпійських іграх з плавання (м. Пекін, Китай). 

SemenykСеменюк Олександра Василівна (1970 р.н.) – викладач іноземної мови.
Закінчила з відзнакою Дрогобицький педагогічний інститут 1992 року за спеціальністю «Російська мова та література, англійська мова».
З 1993 р. працює у Хмельницькому музичному училищі. У своїй роботі керується основними методичними принципами вивчення іноземних мов: комунікативної та професійної спрямованості навчання.
Обов’язковим компонентом комунікативної методики є ігри, в тому числі рольові (з урахуванням специфіки навчального закладу).
Семенюк О.В. значну увагу приділяє вивченню музичної термінології та музичних виразів, розвитку навичок та умінь студентів вільно читати спеціальну музичну літературу, вести бесіди на музичні теми, аналізувати твори, розповідати про життя і творчість композиторів, видатних виконавців англійською мовою. Готує до друку методичну роботу на тему «Сленг, молодіжні субкультури і рок-музика».
Семенюк О.В. бере участь в методичних об’єднаннях викладачів іноземної мови вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (виступала з роботою «Нові слова. Їх творення і функціонування в сучасній англійській мові»). Серед викладачів методоб’єднання схвалення дістали методичні розробки: «Переклад прийменникових конструкцій з англійської на українську мову», «Методика вивчення дієслівного мінімуму», «Нульовий артикль в англійській мові».
Студенти викладача Семенюк О.В. щороку беруть участь в міських та обласних олімпіадах серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і займають призові місця: у 2013 році студентка відділу «Теорія музики» Царук Анна посіла ІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.

MalytinaМалютіна Наталія Леонідівна (1974 р.н.) – викладач математики.
Закінчила Кам’янець-Подільський педагогічний університет за спеціальністю «Математика». Працює на посаді викладача математики з 1996 р..
Проявила себе як висококваліфікований спеціаліст. Застосовує інноваційні форми і методи у навчально-виховному процесі, стимулюючи творчі можливості студентів.
Створила повний комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни з урахуванням специфіки навчального закладу. Зараз працює над методичною роботою на тему: “Моделювання як важливий засіб навчання розв’язування задачі в математиці”.
Бере активну участь у роботі методичного об’єднання викладачів-математиків ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
Викладацьку роботу Малютіна Н.Л. успішно поєднує з громадською. Багато років очолює профспілкову організацію училища.

KovalКоваль Тетяна Григорівна (1985 р.н.) – викладач зарубіжної літератури, української мови за професійним спрямуванням.
Навчалася у Хмельницькому музичному училищі за спеціальністю домра (у класі викладачів Карась О.А., Гладкої Л.О.). Продовжила освіту на факультеті української філології та журналістики Кам’янець-Подільського Національного університету.
В училищі працює з 2007 року бібліотекарем, а з 2012 року викладачем та координатором студентського самоврядування.
Має ряд публікацій, зокрема: «Хай не буде переводу козацькому роду» // Культурно-мистецький часопис «Мистецьке джерело» Вип.5.; «До Міжнародного Дня Миру» // Культурно-мистецький часопис «Мистецьке джерело», вип.9; «Андріївські вечорниці» Культурно-мистецький часопис «Мистецьке джерело», вип.10.

IUvanovaІванова Олена Іванівна (1979 р.н.) – викладач іноземної мови.
Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. Коцюбинського за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти».
Працює в училищі з 2008 року викладачем іноземної (німецької) мови.