ТИЖДЕНЬ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ім. ФАДЕЯ ГАНІЦЬКОГО 24-28.02.2020

ТИЖДЕНЬ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ МУЗИЧНІЙ ШКОЛІ ім. ФАДЕЯ ГАНІЦЬКОГО 24-28.02.2020

89106997 1150747851928876 1317151081091825664 o

Протягом 24-28 лютого 2020 року у стінах Кам’янець-Подільської дитячої музичної школи ім. Фадея Ганіцького проходив тиждень музично-теоретичних дисциплін, присвячений 250-річчю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

Детальніше...

«ТЕХНІЧНІ ГОРИЗОНТИ» 24.10.2020

«ТЕХНІЧНІ ГОРИЗОНТИ» 24.10.2020

123032409 1339127153090944 4104115788818025822 o

24 жовтня 2020 р. на базі відділу «Оркестрові струнні інструменти» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби відбувся Обласний конкурс для учнів ДМШ, ДМШ-с, ДШМ області 1-8 класів «Технічні горизонти».

Конкурс «Технічні горизонти» систематично проводиться з метою популяризації кращих традицій інструментального виконавства, підвищення рівня професійної підготовки молоді, стимулювання творчої діяльності музикантів та підвищення рівня виконавської майстерності. Цього року в зв’язку з карантинними умовами прослуховування учасників відбувалось у дистанційному форматі. Окремі учасники продемонструвати найвищий рівень виконавства, про що свідчить присвоєння два Гран-прі.

Детальніше...

ІІ Регіональний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах "Сурми над Бугом"

 

Афіша

ПОЛОЖЕННЯ

ІI Регіонального конкурсу виконавців

на оркестрових духових та ударних інструментах

серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Сурми над Бугом

(м. Хмельницький)

Положення.pdf

Заявка.pdf

 

 

Детальніше...

Конкурс виконавців на народних інструментах «Весняні акорди»

Хмельницьке музичне училище ім. В.І. Заремби

ПОЛОЖЕННЯ

конкурсу виконавців на народних інструментах«Весняні акорди» (гітара)

Положення_про_конкурс_Весняні_акорди.docx

Заявка.docx

Програма весняні акорди (гітара)

  1. Загальні положення

1. Відкритий конкурс виконавців на народних інструментах «Весняні акорди»  серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких закладів області проводиться Хмельницьким музичним училищем імені В.І.Заремби.

Детальніше...

І Регіональний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах "Сурми над Бугом"

Емблема

ПОЛОЖЕННЯ

І Регіонального конкурсу виконавців

на оркестрових духових та ударних інструментах

серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

Сурми над Бугом

(м. Хмельницький)

 Положення.doc

Заявка.doc 

Програмні вимоги.doc

Силка для скачування нотного матеріалу https://cloud.mail.ru/public/5hVf/6MmsYytpy

Детальніше...

КОБЗАРЮ! ЗНОВ ДО ТЕБЕ Я ПРИХОДЖУ!

 

kobzar111 березня 2015 року відбувся конкурс на краще читання поезії Т.Г.Шевченка серед студентів  І-ІІ курів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Вже стало доброю традицією Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби щовесни вшановувати пам’ять Великого Кобзаря Шевченківським Березнем. Невід’ємною його частиною є щорічний конкурс читців-декламаторів, знавців творчості Тараса Шевченка «Кобзарю! Знов до Тебе я приходжу…».

Детальніше...

Музичні ерудити Хмельниччини

1

Музичне мистецтво – один з наймогутніших засобів, за допомогою якого здійснюється виховання гармонійної особистості. Використання музики як засобу виховання дітей є одним з найважливіших завдань діяльності початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.  Мета вчителя – виховувати засобами мистецтва любов до прекрасного, впливати на почуття і мислення дитини, її характер і волю, сприяти свідомому сприйняттю дійсності.  

Найефективніше музично-естетичне виховання здійснюється в процесі практичної діяльності учнів, саме тому ще з раннього віку необхідно стимулювати у дітей бажання займатися музикою та всіляко заохочувати і зацікавлювати до пізнання цього багатогранного виду мистецтва.

Детальніше...

ПІСНІ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ

Піс 1

На початку грудня відбувся ХІІ училищний  вокальний конкурс української патріотичної пісні «Пісні моєї Батьківщини», присвячений Дню української армії 

В  усі часи пісня була і є душею українського народу. Вона проникала у глибину людських почуттів, виховувала, закликала до боротьби за кращу долю. Українські солоспіви завжди вражали своєю поетичністю, красою мелодики, глибоким змістом.

Детальніше...