День фізичного виховання

IMG 8415

Щорічно по всій Україні у другу суботу вересня відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято усіх прихильників спорту та здорового способу життя. Студенти та викладачі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби є активними пропагандистами цього свята. Свідченням цього є різноманітні турніри з різних видів спорту, що проводяться в рамках навчально-виховного процесу в середині училища (зокрема, шахів, шашок, волейболу та міні-футболу).

IMG 813214 вересня о 9.00 на спортивному майданчику парка ім. І.Франка відбулась традиційна товаристська зустріч з міні-футболу між командами студентів та випускниками училища. Команду випускників представляли: Козовик В. (капітан команди), Заруцький Д., Чайка О., Прохницький М., Прохницький І. за команду училища грали Бевз Д. (капітан), Семенчук А., Шевчук І., Лисюк К., Клименко Л., Гігаурі Д., Львівський В. Суддя гри – арбітр вищої категорії – Бобуляк Ярослав. Гра виявилася дуже напруженою, випускники з перших хвилин зустрічі заволоділи ініціативою і забили швидкий гол. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь випускників. В другому таймі студенти зібравшись з силами та духом змогли переломити хід зустрічі і зовсім трішки не вистачило часу, щоб зрівняти рахунок. У підсумку матч закінчився з рахунком 5:4 на користь випускників.

Гриньова О.П. (викладач відділу «Загальноосвітні дисципліни»).