Майстер-клас піаністів Краківської музичної академії

456

 

МАЙСТЕР-КЛАС ПІАНІСТІВ КРАКІВСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ

29 листопада 2021 року у Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В.Заремби відбулась творча зустріч, концерт та майстер-клас піаністів, лауреатів міжнародних конкурсів, викладачів Краківської музичної академії ім. К.Пендерецького, який відбувся під під патронатом Генерального консульства Польщі у Вінниці.

dfs

У концерті та майстер-класах взяли участь Марек Шлезер, Моніка Гордонь та Пйотр Ружанські, які є членами журі Міжнародного інструментального конкурсу імені І.Я. Падеревського, який проходив у Вінниці.

sdf

Проведений захід вирізняється високим професіоналізмом, художньо-виконавським рівнем, змістовністю концертної програми, методичним наповненням та спрямований на співпрацю та обмін педагогічним досвідом між піаністами України та Польщі.

Слухацьку аудиторію склали понад 60 викладачів, в числі яких – педагогічні працівники музичного коледжу та дитячих музичних шкіл міста Хмельницького, а також студенти відділу «Фортепіано».

 
csvx

Концертна програма презентувала маловідомі фортепіанні твори Ігнація Яна Падеревського, Юліуша Зарембського, Моріца Мошковського, Ігнація Фрідмана, Ядвіги Сарницької, в числі яких – салонна музика та концертні п’єси для сольного виконання, а також ансамблеві твори в 4 та 6 рук.

Під час проведення майстер-класу зі студентами відділу «Фортепіано» Анастасією Гайсюк, Дмитром Чорним, Анастасією Тарадай та Вікторією Надгребельною польські піаністи демонстрували оригінальні методи роботи, творчі вирішення завдань, привідкрили секрети виконавської майстерності та художньої інтерпретації.

Адміністрація Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В.І.Заремби висловила пропозицію що до укладання меморандуму про співпрацю між Хмельницьким фаховим музичним коледжем ім. В.І.Заремби та Краківською музичною академією ім. К.Пендерецького. Директор Віктор Бернацький за посередництвом проректора пані Моніки Гордонь передав документ ректору вищого навчального закладу Польщі для підписання.

hgfdtgh

Сподіваємося на подальшу професійну співпрацю, творче спілкування та налагодження професійних зв’язків із викладачами Краківської музичної академії ім. К.Пендерецького.

svsd