Цимбалюк Світлана Дмитрівна. Випускниця Рівненського інституту культури (1992 р.), головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації.
Народилася 21 квітня 1965 р. у с. Адампіль на Хмельниччині. У 1984 р. закінчила хорове відділення Хмельницького музичного училища. З липня 1984 року працювала артисткою хору ансамблю пісні і танцю “Подолянка” Хмельницької обласної філармонії. Після закінчення з відзнакою РДІК працювала артисткою хору ансамблю пісні і танцю Хмельницької обласної філармонії. З 1992 по 2008 рік працювала в Хмельницькій дитячій школі мистецтв викладачем класу народного співу, де створила дитячий фольклорний гурт “Берегиня”, якому в 2002 році було присвоєно звання “Зразковий”. Колектив неодноразово брав участь та перемагав у престижних конкурсах та фестивалях.
Мета діяльності гурту полягала у збереженні народнопісенних традицій Хмельниччини, на що і були спрямовані зусилля керівника. З цього часу С. Цимбалюк почала проводити численні експедиції в села Хмельницької області, основним завданням яких стало накопичення матеріалу для щойно утвореного колективу. Загалом же упродовж 1994–2008 років С. Цимбалюк організувала близько 40 виїздів у різні населені пункти Хмельниччини, а зібрані за цей час музично-етнографічні матеріали згодом стали основою репертуару “Берегині”. У збирацькому доробку С. Цимбалюк
близько тисячі творів, записаних у 17 селах Старосинявського, Ярмолинецького, Деражнянського, Білогірського, Волочиського, Чемеровецького, Городоцького,
Віньковецького, Ізяславського та Летичівського районів області. Найбільше зразків зафіксовано у селах Мазники Деражнянського, Хропотова Чемеровецького та Пилипи-Олександрівські Віньковецького районів – близько по 150 записів у кожному.
За високі показники та результативність у творчій роботі С. Цимбалюк стала переможцем конкурсу “Кращий за професією” у номінації “Кращий працівник культури” (2002 р.), неодноразово нагороджувалася грамотами Міністерства культури і мистецтв України, управлінь культури Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницької обласної ради. Лауреат премії ім. К. Широцького (2002 р.). З 2003 року працює викладачем вокального відділення (народний спів) Хмельницького музичного коледжу ім. В. Заремби, де створила фольклор гурт "Родослава". У 2005 році здобула 1 премію в номінації “Сольне виконавство традиційної народної пісні” на Міжнародному конкурсі “Квіти сонця” (Шауляй, Литва), стипендіат Хмельницької обласної державної адміністрації (2007), стипендіат Хмельницької міської ради (2008).Збирач та дослідник подільського фольклору, веде активну пошукову та експедиційну роботу з фіксації етнокультурної спадщини в селах Хмельницької області. Здійснила запис понад 1000 народних пісень, які ввійшли в репертуар дитячих фольклорних колективів.
Випускники Хмельницького музичного коледжу імені В. Заремби продовжили навчання на кафедрі музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету, стали викладачами у мистецьких школах та засновниками дитячих фольклорних гуртів Хмельницької області: Маліновська Злата (Хмельницька ДМШ №3), Ілясевич Олександра (Камянець-Подільська ДШМ), Тищук Ірина (Хмельницька ДШМ "Райдуга"), Франчук Дарина (Хмельницький дитячий палац творчості дітей та юнацтва), Гунченко Вікторія (Хмельницька ДШМ), Жук Анастасія (Хмельницький центр виховання учнівської творчості).
З 2020 року Цимбалюк С.Д. є учасницею Міжнародного проекту “Folk_mi”(народномузична освіта для майбутніх поколінь), який реалізується в рамках програми Erasmusus+ за участю Угорщини, Фінляндії та України. Головна мета проекту - створення аудіовізуального Інтернет-продукту із залученням народномузичноі спадщини країн-учасниць.