МАЙСТЕР-КЛАС АРТЕМА ГОЛОДНЮКА
30 квітня в Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І.Заремби відбулась творча зустріч студентів класу Репецького В.П. (саксофон) із Артемом Голоднюком - яскравим представником сучасної саксофонної школи, провідним українським саксофоністом, лауреатом міжнародних конкурсів, офіційним артистом фірми Selmer Paris в Україні.
МАЙСТЕР-КЛАС 30.10.2019
МАЙСТЕР-КЛАС
30 листопада 2019 р. на відділі «Хорове диригування» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби відбулася зустріч з викладачем вищої категорії Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського, викладачем Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату, керівником та диригентом дитячого Народного художнього колективу «Весняні голоси» – Фартушко Олексієм Дмитровичем.
МАЙСТЕР-КЛАС 20.10.2019
МАЙСТЕР-КЛАС
20 листопада 2019 р. – незабутній майстер клас скрипаля- віртуоза міжнародного рівня Ігоря Муравйова, учня славетного професора Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка - Володимира Заранського в Хмельницькому музичному коледжі ім.Вл Заремби з учнями Власюк Евеліною, Якімовою Катериною (клас викладача ОксанаЦмур).
МАЙСТЕР-КЛАС 22.09.2018
МАЙСТЕР-КЛАС 22.09.2018
22 вересня 2018 р. у Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби завідувачем відділу «Теорія музики» Лачко Т.Ю. було проведено майстер-клас на тему «Використання інтерактивної дошки в умовах сучасного освітнього процесу в класах музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ».
МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ МУРАВЙОВА 19.09.2018
МАЙСТЕР-КЛАС ІГОРЯ МУРАВЙОВА
У Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас Ігоря Муравйова – українського скрипаля (клас професора Заранського В.І.), диригента, лауреата численних престижних виконавських конкурсів, фестивалів, першої скрипки Австрійсько-Українського оркестру K&K Symphoniker.
МАЙСТЕР-КЛАС З ЕСТРАДНО-ДЖАЗОВОГО ВОКАЛУ 28.04.2018
МАЙСТЕР-КЛАС З ЕСТРАДНО-ДЖАЗОВОГО ВОКАЛУ 28.04.2018
У Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І.Заремби відбулась творча зустріч студентів та викладачів відділу «Спів» (естрадний спів) з Наталією Володимирівною Барчишак, викладачем Кафедри джазу та популярної музики ЛНМА ім. М.Лисенка, та майстер-клас з естрадно-джазового вокалу.
МАЙСТЕР-КЛАС ТАРАСА ДЕМЧИШИНА (кларнет) 27.02.2020
МАЙСТЕР-КЛАС ТАРАСА ДЕМЧИШИНА (кларнет) 27.02.2020
27 лютого 2020 року у Львівській національній музичній академії ім. М.Лисенка відбувся майстер-клас головного диригента Бетховен Сімфонієта (Японія), кларнетиста Тараса Демчишина (Україна-Японія) на тему: "Засоби виразності кларнетиста в роботі над художніми творами".
МАЙСТЕР-КЛАС - ПРЕЗЕНТАЦІЯ 27.01.2020
МАЙСТЕР-КЛАС - ПРЕЗЕНТАЦІЯ 27.01.2020
У Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І.Заремби відбулась презентація модельного ряду клавішних інструментів Yamaha та майстер-клас на тему: «Аспекти застосування електронних клавішних інструментів у педагогічній діяльності», який провели представники ТОВ «Ін-Джаз», офіційного представника корпорації Yamaha в Україні (м. Київ) у два робочі засідання.
Майстер-клас Томаша Біньковського 17-18.12.2019
Майстер-клас ТомашаБіньковського 17-18.12.2019
У Хмельницькому музичному коледжі ім. В.ЗАРЕМБИ 17-18 грудня 2019 р. відбулася зустріч/майстер-клас/ з доктором музичного університету ім Ф.Шопена ТОМАШЕМ БІНЬКОВСЬКИМ.
Майстер клас гостей з Одеси В. Казакова та Л. Горелик
28 березня 2016 року у затишній та привітній залі обласного художнього музею відбувся концерт гостей - музикантів з м. Одеси: Казакова Валерія Геральдовича
(віолончель) - доцента Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової, Горелик Лариси Маратівни
(академічний спів) - доцента Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародних конкурсів та Андріянової Оксани Вікторівни (фортепіано) - доцента Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової, кандидата мистецтвознавства
Зустріч з Дичко Л.В.
25 лютого 2016 року у великій залі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби відбулася особливо приємна та незабутня подія для усього педагогічного та студентського колективу – зустріч з українською композиторкою, громадським діячем, Членом кореспондентом Національної академії мистецтв України, Народною артисткою України, лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка, кавалером орденів святого Володимира ІІІ ступеня і Княгині Ольги, лауреатом мистецької премії «Київ»ім. А. Веделя – Лесею Василівною Дичко та музикознавцем, культурологом, членом НВМС – Євгеном Леонідовичем Махновцем.
Майстер клас Юрія Кота
11 лютого 2016 року в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас відомого піаніста, заслуженого артиста України Ю.М.Кота.
Майстер-клас Юрія Кота 2016
11 лютого 2016 року в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас відомого піаніста, заслуженого артиста України Ю.М.Кота. "Яскравий виконавець, з аристократичною манерою гри є зразком чесності у вітчизяному виконавстві". Коту-солісту аплодували слухачі Японії, Польщі, Казахстану, Італії, Словаччини, Сербії, Хорватії, Росії, США, Німеччини...
Майстер-клас В. Заранського
МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ЗАРАНСЬКОГО
16 грудня 2015 року відбулась творча зустріч студентів відділу «Оркестрові струнні інструменти» із кандидатом мистецтвознавства, професором Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка Заранським Володимиром Івановичем та майстер-клас педагога-скрипаля.
У цьому навчальному семестрі студенти та викладачі відділу «Оркестрові струнні інструменти» уже вдруге зустрілись із відомим скрипалем та учнями його класу.
16-17 грудня 2015 року Володимир Іванович провів майстер-клас для студентів, у рамках якого охопив роботу над поліфонічними творами, п’єсами та творами крупної форми, приділив значну увагу
роботі над технічним матеріалом, який повинен бути міцним фундаментом для успішного розвитку професійного музиканта.
Цікавими є методи викладання професора, прагнення проникати не лише в технологічні проблеми твору, а глибоко пов’язувати їх із художніми завданнями та драматургічним розвитком цілого.
Володимир Іванович прагнув у роботі з кожним студентом вийти на вищий рівень виконавства, окреслюючи вимоги музичних академій. За досить короткий термін роботи із студентами він досягав поставленої мети. Отримавши цінні фахові поради та рекомендації, студенти відчули міцний імпульс до невтомної роботи над собою заради подальшого зростання.
Повчитись у майстра пощастило Альбіні Пасічник, Артуру Рижаку, Катерині Якімовій, Андрію Полупану, Анні Слободян.
ЗОЛОТИЙ ХІД ВАЛТОРНИ
25 вересня 2015 року у великому залі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбувся концерт та майстер-клас Дмитра Тарана (валторна)
Викладачі та студенти відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» радо зустрічали гостя – Дмитра Тарана, молодого талановитого музиканта, випускника аспірантури Одеської національної музичної академії ім. А.Нежданової (клас професора В.І.Боднарчука), соліста групи валторн Національної опери України ім. Т.Шевченка (м. Київ), студента Академії музики ім. Леоша Яначека (Брно, Чехія),
ЗУСТРІЧ З ЄВГЕНОМ ГЕПЛЮКОМ
17 грудня 2014 року в приміщенні ХМУ ім. В.І.Заремби відбулась творча зустріч з випускником училища, талановитим піаністом, композитором, лауреатом численних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Євгеном Геплюком
Як відомо, училище є Almamater для багатьох талановитих музикантів, історія закладу налічує численну кількість талановитих випускників, серед яких і Євген Геплюк. Він Закінчив училище нещодавно, у 2000 році з відзнакою. Навчався на двох відділах «Теорія музики» (клас викладача Стрельникової І.О.) та «Фортепіано» (клас викладача Колосовської М.В.) і вже тоді заявив про себе як яскравий та талановитий музикант.
ЧОТИРИ МИТТЄВОСТІ ТВОРЧИХ ЗУСТРІЧЕЙ СТРУННОГО ВІДДІЛУ
У Хмельницькому музичному училищі з перших років існування завдяки ентузіазму наших дорогих вчителів-фундаторів, студенти і викладачі об’єднуються в єдину творчу систему. Радість і суворість навчання надихаються зустрічами з видатними творчими особистостями. Усі відділи запрошують для спілкування і передачі натхнення видатних музикантів, науковців, концертантів, педагогів вищих навчальних закладів. На відділі «Оркестрові струнні інструменти» в першому семестрі 2014/2015 н.р. привернули увагу «Чотири осінньо-зимові миттєвості» зустрічей з Прекрасним
Різдвяна класика
«Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня»
Цей вислів видатного австрійського піаніста та педагога Артура Шнабеля цілком стосується педагогічного методу Федорова Бориса Григоровича, доцента кафедри спеціального фортепіано НМАУ ім. П. Чайковського.
У цьому мали можливість переконатись усі, кому пощастило бути присутніми на концерті студентів класу професора у великому залі Хмельницької обласної філармонії, а також на майстеркласах Бориса Григоровича зі студентами Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби.
СКРИПКОВЕ ДЕРЕВО РОДУ
13 березня 2015 року в Хмельницькому музичному училищі ім.В.І.Заремби відбулась творча зустріч із Кирилом Вадимовичем Стеценком
Більшості сучасних українців непересічна постать Кирила Стеценка відома своєю потужною енергією та надзвичайним поєднанням багатьох талантів. Пан Кирило - відомий український скрипаль, композитор, культуролог, музичний та телевізійний продюсер, доцент, педагог,організатор музичних фестивалів та мистецьких акцій, заслужений артист України. Але, мабуть, одним з його найбільших талантів є вміння у всьому, чим би він не займався, бути небайдужим до такої межі, за якою виникає здатність запалити та повести за собою інших.
Спілкування мовою музики
Майстер-клас випускника Хмельницького музичного училища ім.В.І.Заремби, заслуженого артиста України,
«Я вважаю, що людина, яка хоча б раз торкнулась музики, відчула, що вона може проливатись крізь пальці з будь- якого інструменту, ніколи не вчинить злочину. Це не просто гарні слова – музика очищує. Як це відбувається? Не знаю, можливо, ті вібрації, які змушують працювати закриті сфери... Для публіки на концертах музика з`являється, як диво. А для виконавця (для мене) на сцені чудес дуже мало, це все ж таки праця, хвилювання. Набагато більше чудес відбувається при підготовці програми, при знайомстві з новим твором, коли музика починає народжуватись. І от тоді – це диво. У цьому випадку музиканти, безумовно, щасливі люди.