Оголошення аукціону оренди майна
Наказ №144-О від 18.11.2024 року "Про намір передачі рухомого та нерухомого майна в оренду за результатами аукціону та оголошення аукціону" Завантажити
МОЛОДІЖНЕ МУЗИКОЗНАВСТВО – 2024
ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена до 65-річчя від дня заснування Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В.І.Заремби
«МОЛОДІЖНЕ МУЗИКОЗНАВСТВО– 2024<
Обласна Олімпіада з музично - теоретичних дисциплін у 2021 році
Обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін відбудеться 22 травня 2021 року.
Сольфеджіо (Зразки завдань 2021)
Музична література (Зразки завдань 2021)
Муз._літ._2021_III_рік_вивчення
Муз._літ._2021_IV_рік_вивчення
Положення 2021
ПоложОблМузТеорОлімпіади_26-27.03.2021
Завдання 2019
ПІСНІ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ - 2017
6 грудня відбувся вокальний конкурс української патріотичної пісні «Пісні моєї Батьківщини» (номінація "Естрадний спів"), який організовано та проведено колективом викладачів та студентів відділу «Спів» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби.
Метою конкурсу є виховання національної свідомості, поваги та зацікавленості до пісенної культури рідного народу, а також розвиток професійних вокальних та сценічних навичок студентів.
Конкурс став доброю традицією навчального закладу та проводиться у номінаціях «Академічний спів», «Естрадний спів» у двох вікових категоріях.
Роботу юних вокалістів оцінювало компетентне журі у складі Бернацького Віктора Юрійовича – директора коледжу, Ковтуненко Тетяни Андріївни – завідувача відділу «Спів» та викладачів відділу.
У номінації «Естрадний спів» взяли участь 10 співаків молодшої вікової категорії, 6 учасників старшої вікової категорії.
Цього року програма конкурсу представила слухачам широку палітру пісень українських композиторів-класиків та сучасну естрадну пісню різних жанрів.
Переможці конкурсу:
Гран-прі - Зоряна Бойко, ІІ курс
І місце - Дарія Ільницька - І курс
І місце - Олександра Гарматюк - ІІІ курс
УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ
1 вересня 2017 року колектив студентів та педагогів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби зустрів з особливим хвилюванням, адже новий 2017-2018 навчальний рік розпочинається у новій просторій будівлі навчального закладу, що зводилася для талановитої молоді Хмельницької області близько 30 років.
Тому й урочисте зібрання з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти, що відбулось у органній залі Хмельницької обласної філармонії, пройшло у винятково хвилюючій святковій атмосфері.
З вітальним словом до колективу звернулась начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Трунова Ірина Миколаївна, директор Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Бернацький Віктор Юрійович. Музичні твори прозвучали у виконанні студентів І курсу Олександри Лапідус (фортепіано), Вадима Майдана (кларнет), Анастасії Довбіус (спів) та студентки 2 курсу Ірини Пивоварової (скрипка).
Зворушливі й мудрі настанови першокурсникам та щирі побажання педагогам від імені батьків першокурсників виголосив Шайда Віктор Васильович. Студенти отримали перший в житті студентський квиток, а почесні слова студентської посвяти лунали з уст Анни Шевчук і Андрія Бородавко.
Гімн студентства прозвучав у виконанні хору "Молодість" під керівництвом студентки Олени Дудар. Ведучі заходу - Юлія Радченко та Дмитро Ковальчук.
Тепер перед педагогічним та студентським колективом стоїть важливе завдання - наповнити нову будівлю світлим духом Музики та Краси, а серця студентів відкрити до знань, мудрості та невпинного пізнання та творчого зростання!
З Днем Незалежності України хмельничан та гостей міста вітали студенти відділів "Спів"
З Днем Незалежності України хмельничан та гостей міста вітали студенти відділів "Спів" (естрадний спів) та "Народні інструменти" Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби!
РЕЙТИНГ успішності студентів за результатами семестрового контролю у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.
РЕЙТИНГ успішності студентів за результатами
семестрового контролю у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.
Курс |
Всього студентів, що навчаються за регіональним замовленням |
Ліміт стипендіатів (осіб) |
ІІ |
59 |
27 |
ІІІ |
64 |
29 |
IV |
60 |
27 |
ІІ КУРС
|
|
ІІІ КУРС
|
|
ІV КУРС
|
|
МУЗИЧНИЙ САЛОН «ВЕЧІР РОМАНСІВ»
31 травня у малій залі Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби відбувся музичний салон «Вечір романсів». У супроводі фортепіано (партію виконували Анастасія Козак, Ангеліна Богданова та Олександр Бондар) прозвучали старовинні романси початку ХІХ століття у натхненному виконанні Наталі Петельчук, Аліни Галган, Ольги Терещук та Юлії Сурушкіної.
Музичні шедеври лунали в атмосфері відтворених традицій мистецького салону, під час зустрічі на яких учасники спілкувались, обмінювались думками та знайомили один одного з новинками у сфері культури та мистецтва. Філософські роздуми у форматі діалогу та піднесені поетичні рядки у виконанні Ольги Вусик, Дар’ї Гайдашевської та Катерини Бабій створювали невимушену та водночас натхненну атмосферу музичного салону, форма якого ще два століття тому об’єднувала талановитих митців заради творчості та була основним осередком розвитку вітчизняної культури.
Організатори та учасники: студенти відділів «Фортепіано», «Народні інструменти», «Теорія музики», «Академічний спів» та Сікорська А. В..
Дякуємо всім учасникам музичного салону за натхненне виконання та віддану любов до Високого Мистецтва – Музики!
Вистава "Маленький принц"
«Добре бачить тільки серце, найголовнішого очам не видно».
10 травня у великій залі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбулась вистава "Маленький принц" за твором А.Сент-Екзюпері.
Творчі та завзяті студенти відчули себе у ролях героїв, які виявились такими близькими до їх характерів та внутрішнього світу. Льотчик (Ростислав Вітер), Маленький Принц (Олександр Бондар), Троянда (Юлія Радченко), Ліхтарник (Микола Олійник), Ділова людина (Емма Секеч), Лис (Юлія Андрійчук), Шанолюбка та Змія (Юлія Сурушкіна), Географ (Іван Бабійчук), Король (Ірина Маліновська) по-своєму оригінально і артистично відтворили сторінки мудрої повісті.
Сповнена світлом дитинства, казка примусила глядачів замислитись над життєвими вподобаннями, стосунками, сенсом життя, поглянути на звичайні речі, що нас оточують, іншими очима, закарбувати красу світу у своєму серці.
Насичена афоризмами, мудрими порівняннями та міркуваннями, дитяча казка є дорослим роздумом над такими важливими поняттями як краса, дружба, турбота, піклування один про одного та про нашу планету. Постановку казки здійснила Коваль Т.Г., яка була ідейним натхненником і другом у роботі над образами героїв та сценами казки. Працівник сцени - Олександр Хом'як.
Музична олімпіада м. Харків
6 травня у Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського в рамках конкурсу «Харківські асамблеї» відбулася щорічна музична Олімпіада, що проводилася у два тури: І-й тур – з музично-теоретичних дисциплін, ІІ-й тур – з музичної літератури. З-поміж учасників – студентів старших курсів музичних училищ та коледжів різних міст України (Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Кривий Ріг, Харків, Тернопіль) у турі з музичної літератури взяла участь студентка ІІ курсу відділу «Теорія музики» Ольга Вусик (викладач Сікорська А. В.).
Бажаємо учасникам олімпіади подальших творчих успіхів, нових досягнень та перемог!
Фестиваль у Манісі
Капела бандуристів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби на чолі з керівником - заслуженим діячем мистецтв України Миколою Босенко - здійснила подорож до Маніси (Туреччина) з метою гідно представити українську традиційну культуру на 471-му фестивалі «Месір», який відбувався з 24 квітня по 1 травня 2017 року .
Фестиваль має статус міжнародного і відіграє важливу роль у популяризації традиційних культур країн-учасниць, що є важливим консолідуючим і об’єднавчим чинником у розвитку народної дипломатії та засвоєння духовних цінностей усіма його учасниками. Цього року у фестивалі взяли участь представники 15 країн світу, які презентували перлини своєї національної культури.
Капела бандуристів під орудою Миколи Босенка брала участь у виступах на відкритих майданчиках міста, виконуючи українські пісні та популяризуючи український національний інструмент – бандуру.
Разом з тим учасники фестивалю мали можливість насолоджуватись мальовничими ландшафтами і архітектурними надбаннями міста, а також зануритись у історію та традиції старовинного Турецького міста.
Відзначення Дня пам'яті та примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
4 травня відбувся шефський концерт студентів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби у військовому шпиталі з нагоди
Свої музичні вітання учасникам зібрання подарував квартет мідних духових інструментів у складі Валентина Боднара, Любомира Клименка, Юрія Нижника і Костянтина Лисюка, дует бандуристів у складі Наталії Петельчук та Аліни Галган.
Твори військової тематики прозвучали у виконанні Олександри Гарматюк, Лілії Кошубської, Юлії Ваврашко, Зоряни Бойко, Ульяни Петрової.
Пісні про рідну землю, сьогодення і майбуття України звучали гімном миру, надії і незламної віри у завтрашній день.
А пам'ять про історичні події нашої держави, про тих героїв, що дорогою ціною заплатили за мирне майбутнє, не згасає. Не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу.
Звітний концерт відділу "Загальне фортепіано"
2 квітня у великій залі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбувся Звітний концерт відділу "Загальне фортепіано" під назвою "Від М.Лисенка до сучасності".
У концерті прозвучали твори українських композиторів М.Калачевського, М.Лисенка, Я.Степового, Ю.Щуровського, І.Шамо, М.Саська, Б.Фільц та сучасних українських композиторів.
Фортепіанні твори прозвучали у виконанні Дмитра Терещенка, Аліни Комар, Валенини Лис, Олени Дудар, Олександра Гончара, Альбіни Пасічник, Ганни Перевознюк, Олександри Шевчук, Анастасії Сельської,Катерини Єгорової, Юлії Сурушкіної.
Студенти виконавських відділів Сергій Хохлов, Аліна Галган, Анастасія Штанько, Геннадій Нестерук, Дарія Болдирева, Захар Шустак, Ольга Вусик змогли продемонструвати набуті концертмейстерські навички у ансамблевому виконанні інструментальних та вокальних творів у творчих ансамблях з Олесею Клепак (скрипка), Наталією Петельчук (вокал), Марією Маковій (скрипка), Ганною Домбровською (скрипка), Іваном Студенцем (флейта), Назаром Бездомовим (домра).
Ведуча концерту - Юлія Радченко.
Вітаємо викладачів відділу "Загальне фортепіано" на чолі із завідувачем відділу Радченко Л.Г. із успішними виступами студентів, бажаємо подальших творчих здобутків!
Конференція"Час і простір гармонії Й.С.Баха"
12 квітня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся І етап обласної науково-практичної конференції "Час і простір гармонії Й.С.Баха", присвяченої до 332-ої річниці від дня народження німецького композитора.
Творчість великого поліфоніста епохи бароко, який заклав міцний художній, філософський фундамент для розвитку музичного мистецтва, є актуальною сьогодні і спонукає на нові наукові та творчі розвідки.
Доповіді підготували студенти училища Дана Лисенко, Наталія Фанда, Олександр Бондар, Валерія Дацюк, викладачі училища Репецька В.Г., кандидат мистецтвознавства Сікорська А.В. Свою доповідь у творчій співпраці представили викладачі Полонської ДМШ Береш А.І. та Мялькіна Н.О. (випускники училища).
Музичні твори пролунали у виконанні Богдана Долгого (саксофон), скрипалів Марії Маковій, Аліни Савченюк та Валерії Дацюк, піаністів Олександра Бондара, Ангеліни Богданової, Марини Білобоки.
Слід зазначити, що цей захід об'єднав у творчій співпраці студентів-доповідачів та студентів-виконавців, викладачів училища та випускників закладу. І це було відчутно в роботі - дружній, натхненній, цілеспрямованій та змістовній.
Захід було ініційовано і проведено головою філіалу Міжнародного Бахівського товариства, кандидатом мистецтвознавства Варавкіною-Тарасовою Н.П.
ІІ етап конференції заплановано на 16 травня 2017 року.
Обласна олімпіада з сольфеджіо
7 квітня на базі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбулась обласна олімпіада з сольфеджіо серед учнів ПСМНЗ.
Організатори олімпіади - управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА, ОНМЦКіМ.
З вітальним словом до конкурсантів та їх викладачів звернулась заступник директора ОНМЦКіМ Стан Т.С., завідувач відділу "Теорія музики" - голова журі Лачко Т.Ю.
До організації та проведення олімпіади було залучено усіх викладачів відділу "Теорія музики". Конкурсні роботи учнів оцінювало журі у складі викладачів відділу "Теорія музики" Стрельникової І.О., Круліковської Т.П., Гошко І.В., Тімофіївої І.К.
У заході взяли участь 73 учасника з ДМШ та ДШМ області, які змогли виявити рівень набутих теоретичних знань, продемонструвати практичні навички з сольфеджіо - написання музичного диктанту, визначення елементів музичної мови на слух, читання музичного прикладу з листа.
Колектив викладачів відділу "Теорія музики" висловлює подяку колегам - викладачам музично-теоретичних дисциплін ПСМНЗ, вітає учнів - переможців олімпіади та бажає наполегливості у засвоєнні непростої науки, яка так необхідна кожному грамотному професійному музиканту!
Виступ Собчука Євгена
Виступ Собчука Євгена у Проекті "Дитяча філармонія"
07.04.2017 р. у органній залі обласної філармонії відбувся виступ студента І курсу відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти" Собчука Євгена (клас викладача Олійника Л.А.) у супроводі камерного оркестру обласної філармонії (диригент - Тарас Мартиник)
Концерт присвячений до 332-ої річниці від дня народження видатного німецького композитора Й.С.Баха.
4 квітня у залі обласного художнього музею відбувся концерт, присвячений до 332-ої річниці від дня народження видатного німецького композитора Й.С.Баха.
У виконанні хору "Молодість" звучала духовна музика М.Леонтовича, П.Чеснокова (художній керівник та диригент - Н.Бородавко, концертмейстер - Н.Валентюк).
У концерті взяли участь колективи - хор відділу "Спів" (художній керівник та диригент - О.Панчишена, концертмейстер - А.Лопес), камерний оркестр - художній керівник та диригент О.Цмур, соліст - Є.Собчук (валторна). Твори Й.С.Баха та композиторів епохи бароко звучали у виконанні тріо у складі М.Добринчука (кларнет), О.Палюх (альт) та Б.Колесника (фортепіано), жіночого та мішаного ансамблів відділу "Хорове диригування", квартету мідних духових інструментів у складі В.Боднара, Л.Клименка, Ю.Нижника та К.Лисюка, дуету у складі В.Малого (баян) та О.Гончара (акордеон), а також солістів - П.Гулевича (фортепіано),Ю. Сурушкіної (академічний спів, концертмейстер - Ю.Портний), Ю.Дударенко (гітара), А.Полупана (альт).
Організаційну роботу по підготовці концерту здійснила викладач відділу "Теорія музики" В.Репецька. Вела концерт кандидат мистецтвознавства, голова філіалу Міжнародного Бахівського товариства Н.Варавкіна-Тарасова.
12 квітня в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбудеться Обласна науково-практична конференція, присвячена 332-ій річниці від дня народження Й.С.Баха "Час і простір Гармонії Й.С.Баха".
ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ
25-30 березня у м. Києві відбувся Третій Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики».
В номінації «Духові та ударні інструменти» перемоги здобули:
І місце – Шевчук Ілля
ІІ місце – Ковальчук Дмитро
Клас викладача Кашперського В.П., концертмейстер – Герасимюк Арк. М.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих здобутків!
Обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах
28 березня 2017 року відбувся обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах – учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у концертних класах Хмельницької дитячої музичної школи №1 ім. М.Мозгового.
Розвиток виконавської майстерності учнів класів струнно-смичкових інструментів, виявлення та заохочення обдарованих дітей, активізація творчої роботи викладачів, узагальнення передового педагогічного досвіду – це складові, що визначали мету цього творчого змагання. Уже впродовж багатьох років його організовує та проводить управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. Від моменту започаткування і до сьогоднішнього часу організатори конкурсу ставлять досить високу планку для учасників у вигляді серйозних конкурсних завдань, що викликає велику зацікавленість з боку викладачів та їх вихованців.
Цьогоріч у конкурсі взяли участь 55 юних учасників, з них: 37 скрипалів, 17 віолончелістів та 1 контрабасист з 20 мистецьких шкіл області.
Творче змагання проходило у трьох вікових категоріях: молодша – 24 учасники, середня – 15, старша – 16 юних обдарувань.
Конкурс оцінювало журі у складі провідних викладачів Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби на чолі голови журі – завідуючого відділом «Струнні оркестрові інструменти» Левчука Олександра Володимировича.
Традиційно, високий рівень виконавської майстерності продемонстрували учні Хмельницької ДМШ №1 ім. М.Мозгового, Хмельницької ДМШ № 2, Хмельницької ДМШ № 3, Шепетівської ДМШ.
Журі відзначило переможців. Так, Гран-прі конкурсу отримали скрипаль Теслюк Давид (Хмельницька ДМШ №3) та віолончеліст Малик Андрій (Хмельницька ДМШ №1 ім. М.Мозгового).
Перші місця вибороли Сунцова Даша (Хмельницька ДМШ №1 ім. М.Мозгового), Ярова Дар’я (Хмельницька ДМШ №3), Кравчук Надія (Хмельницька ДМШ №1 ім. М.Мозгового), Чупра Наталія (Шепетівська ДМШ), Шелелюєва Маргарита (Хмельницька ДМШ №1 ім. М.Мозгового).
Журі відзначило кращих концертмейстерів конкурсу, які були невід’ємною частиною ансамблю, забезпечуючи більш повне розкриття музичного образу творів.
Підводячи підсумки, голова журі Олександр Левчук зауважив: «Дуже гарні враження від рівня підготовки учнів та педагогічної майстерності викладачів. Ми побачили багато виступів, що гідні відзнаки. На жаль, ми не можемо нагородити всіх конкурсантів, намагалися обирати кращих з кращих, що було справою не з легких».
Конкурс дозволив дати більш глибоку оцінку професійній діяльності викладачів, рівню виконавської майстерності учнів і зібрав значну кількість поціновувачів цих прекрасних музичних інструментів.
СПІВОЧЕ ПОДІЛЛЯ-2017
СПІВОЧЕ ПОДІЛЛЯ - 2017
25 березня відбувся І відкритий конкурс вокалістів "Співоче Поділля" серед учнів ПСМНЗ області, організований ПЦК "Спів" Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.
Метою конкурсу є виявлення та розвиток юних співаків, популяризація професійного вокального мистецтва, обмін творчими досягненнями мистецьких навчальних закладів області.
Конкурс проводився у номінаціях "Академічний спів", "Естрадний спів", "Народний спів" у двох вікових категоріях.
Голова журі - завідувач відділу "Спів" Ковтуненко Т.А.
До складу журі в номінації "Академічний спів", "Народний спів" увійшли кандидат педагогічних наук Гавриленко Л.М., завідувач сектору управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Цимбалюк С.Д.
Конкурсні випробування у номінації "Естрадний спів" оцінювало журі у складі директора Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Бернацького В.Ю., викладачів Грінькевича І.В. та Грушки Г.Д.
Перемоги у номінації "Естрадний спів" (середня вікова категорія) здобули:
Гран-прі - Мацюк Анна (Деражнянська РДШМ, викладач Гжегожевський Р.В.)
І місце - Шимкова Анна (Кам'янець-Подільська міська ДШМ, викладач Гнатюк О.А.)
Савчук Максим (ХДШМ "Райдуга", викладач Будім Л.В.)
ІІ місце - Гингазова Дарина (Старосинявська ДМШ, викладач Макогонська Л.Д.)
Бойко Олександра (Кам'янець-Подільська ДМШ ім. Ф.Ганіцького, викладач Таірова К.А.)
ІІІ місце - Тика Владислав (Сатанівська ДМШ, викладач Вейко Л.І.)
Шимкова Ангеліна (Городоцька ДМШ, , викладач Мушинська О.О.)
Куплевич Катерина (Красилівська ДМШ, викладач Данилюк Т.В.)
Абраменко Богдана (Деражнянська РДШМ, викладач Гжегожевський Р.В.)
Переможці у старшій віковій категорії:
І місце - Тарнавська Анастасія(Деражнянська РДШМ, викладач Гжегожевський Р.В.)
ІІ місце - Маринчак Наталія (Старосинявська ДМШ, викладач Макогонська Л.Д.)
Гарах Ярослава (Новоушицька ДМШ, викладач Семеній Н.І )
ІІІ місце - Циганюк Аліна (Кам'янець-Подільська ДМШ ім. Ф.Ганіцького, викладач Таірова К.А.)
Лауреати обласного конкурсу-огляду «Співоче Поділля» серед учнів ПСМНЗ 25 березня 2017
Номінація «Народний спів»
1 категорія
1 премія - Кобрін Тетяна ХДМШ №3
Викладач: Царик Злата В’ячеславівна
2 премія - Євтушок Марія ХДШМ
Викладач: Прокопишена Ульяна Миколаївна
2 премія - Давидюк Катерина ХДШМ
Викладач: Прокопишена Ульяна Миколаївна
3 премія -Гук Софія ХДМШ №3
Викладач: Царик Злата В’ячеславівна
3 премія – Рожко Світлана Теофіпольська ДШМ
Викладач: ШевченкоН.І.
2 категорія
2 премія - Дерій Катерина ХДМШ «Райдуга»
Викладач:Мазурек Ірина Олександрівна, концертмейстер: Йовенко Юрій Миколайович
3 премія - Мазурок Анастасія Красилівська ДМШ
Викладач: Данилюк Таїсія Володимирівна, концертмейстер: Казаков Володимир Веніамінович
3 премія - Познанська Дарія Волочиська ДШМ
Викладач: Макоцей І.Б., концертмейстер: Зюлковський Ц.Ю.
Номінація «Академічний спів»
1 категорія
ГРАН-ПРІ - Гулевич Катерина Чорноострівська ДМШ,
викладач: Гончарук Анжеліка Михайлівна
1 премія - Мельничук Валентина Теофіпольська ДМШ,
викладач: Яцух Ольга Ярославівна, концертмейстер: Лисюк Руслана Сергіївна
1 премія -Домбровський Антон Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа Викладач:Федорова Марина Володимирівна, концертмейстер: Боршуляк Тетяна Юріївна
1 премія - Шокур Єва ХДШМ
Викладач: Лисицина Ірина Леонідівна
2 премія - Полець Анастасія ХДМШ №2
Викладач: Айдемірова Марія Анатоліївна, концертмейстер: Корч Надія Романівна
2 премія- Коцуконь Юлія Пасічнянська ДШМ
Викладач: Матусевич Людмила Іванівна, концертмейстер: Палага Наталія Вікторівна
2 премія - Сінькова Софія ХДМШ №2
Викладач: Килимник Тетяна Євгенівна , концертмейстер: Богданова Оксана Тимофіївна
3 премія - Решетіліна Вероніка Старокостянтинівська ДМШ ім. М.Кондратюка
Викладач: Криськова Євдокія Іванівна, концертмейстер: Козюра Тетяна Миколаївна
3премія - Абашина Олександра Деражнянська районна дитяча школа мистецтв. Викладач: Лисюк Наталя Василівна, концертмейстер: Нечепорук Ольга Семенівна
3 премія - Кушнір Діана Волочиська ДМШ Викладач: Рябий Федір Федорович, концертмейстер: Макогон Світлана Іванівна
3 премія - Давидюк Анастасія Нетішинська міська школа мистецтв, викладач: Сніщук Олена Олегівна, концертмейстер: Васкевич Олена Миколаївна
4 премія - Перун Олександра Хмельницька ДМШ № 2 Викладач:Гнаткова Ірина Геннадіївна, концертмейстер: Барвік Іоанна Сергіївна
2 категорія
ГРАН- ПРІ - Довбіус Анастасія Учениця Хмельницької дитячої
музичної школи № 2, Викладач: Килимник Тетяна Євгенівна
Концертмейстер: Богданова Оксана Тимофіївна
1премія - Лазоренко Владислав ХДШМ Викладач: Голоднюк Ірина Анатоліївна, концертмейстер: Платонова Антоніна Іванівна
1премія - Якимчук Вікторія Славутська ДШМ
Викладач: Салогуб Наталія Олександрівна, концертмейстер: Чайка Наталія Дмитрівна
2 премія - Загородня Анастасія Ізяславська ДМШ
Викладач: Ментус Жанна Петрівна, концертмейстер: Галімська Наталія Миколаївна
2премія - Давидюк Марія ХДШМ Викладач: Голоднюк Ірина Анатоліївна, концертмейстер: Платонова Антоніна Іванівна
2 премія – Шевчук Анна – Шепетівська ДШМ,
викладач: Легка Людмила Григорівна, концертмейстер Дяченко Наталя Володимирівна
3 премія - Шпег Богдан Полонська ДШМ,
Викладач: Герасимчук Наталія Анатоліївна, концертмейстер: Маринич Віта Володимирівна
3 премія - Федорчук Наталія Старосинявська ДМШ
Викладач: Балла Ольга Миколаївна концермейстер: Скригунець Тетяна Іванівна
Бажаємо переможцям подальшого професійного зростання та досягнення нових висот у вокальному виконавстві!
Конкурс "СУРМИ НАД БУГОМ"
25-26 березня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся І Регіональний конкурс виконавців на духових та ударних інструментах серед учнів ПСМНЗ «Сурми над Бугом».
Організаторами конкурсу є Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницьке музичне училище імені В.І.Заремби, Предметно-циклова комісія «Оркестрові духові та ударні інструменти».
Мета конкурсу - виявленнята підтримка обдарованої молоді, підвищення рівня виконавської майстерності учнів, збереження, популяризація та подальший розвиток української школи гри на духових та ударних інструментах, популяризація творів українських та зарубіжних композиторів, обмін досвідом та інноваційними ідеями провідних педагогів
Основними завданнями конкурсу є:
– популяризація виконавства на духових та ударних інструментах;
– професійний розвиток класів духових та ударних інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Хмельницької області;
– оцінка рівня методичної роботи викладачів, обмін творчими досягненнями, розповсюдження досвіду роботи провідних педагогів;
– збагачення педагогічного репертуару високохудожніми творами;
– проведення профорієнтаційної роботи по підготовці майбутніх абітурієнтів Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби.
Участь у конкурсі взяли учні ПСМНЗ у трьох номінаціях:
– “Дерев’яні духові інструменти”: флейта, гобой, кларнет, фагот, саксофон;
– “Мідні духові інструменти”: валторна, труба, тромбон (тенор/баритон), туба;
– “Ударні інструменти”: ксилофон, малий барабан (старша вікова категорія).
У молодшій віковій категорії (25 березня) взяли участь 60 учнів з 19 ПСМНЗ області, у старшій (26 березня) – 37 учасників з 21 школи.
Оцінювало виконавську майстерність конкурсантів професійне журі. До його складу в номінації “Дерев’яні духові інструменти” увійшли: голова журі - завідувач ПЦК Добринчук М.В., заслужений працівник культури України, директор Нетішинської міської школи мистецтв Сиваківська І.М., викладачі училища Новаковська М.В., Тукало В.В., Репецький В.П.
До складу журі в номінації “Мідні духові інструменти”, “Ударні інструменти” увійшли: викладач ХДШМ Ожеван В.В., викладачі училища Кашперський В.П., Безнюк Т.В., Гуцал О.П., Олійник Л.А., Прохніцький М.М.
Конкурс «Сурми над Бугом» завершив свою роботу заключним Гала-концертом за участю юних музикантів - переможців конкурсу, а також представив кращих солістів та ансамблі студентів відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти". З вітальним словом до учасників та переможців конкурсу звернулись директор Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Бернацький В.Ю. та голова журі конкурсу, завідувач відділу "Орккестрові духові та ударні інструменти" Добринчук М.В.
Журі визначило лауреатів І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломантів конкурсу у кожній віковій категорії та номінації.
Переможців було відзначено грамотами, дипломами та спеціальними призами.
Гран-прі конкурсу здобули:
- Яцковський Владислав – учень Хмельницької ДМШ №1 ім. М.Мозгового (ударні інструменти, молодша вікова категорія). Викладач – Прохніцький М.М., концертмейстер – Прохніцька О.Л.;
- Максимчук Руслан – учень Грицівської ДМШ (туба, старша вікова категорія). Викладач– Лінник В.В., концертмейстер – Герасимюк Арк. М.;
- Клюєв Єгор – учень Хмельницької ДМШ №1 ім. М.Мозгового (ударні інструменти, старша вікова категорія). Викладач – Прохніцький М.М., концертмейстер – Прохніцька О.Л.
Підсумковим святковим акордом Гала-концерту став виступ духового оркестру під керівництвом Олександра Гуцала.
Демонструючи свою виконавську майстерність для юних музикантів, студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби прагнули зміцнити у свідомості та серцях конкурсантів велику любов до своїх музичних інструментів, до музики та до наполегливої праці над собою.
Завершення конкурсу стало стартом для досягнення нової мистецької мети для молодих талановитих учнів та їх наставників, а для організаторів окреслило низку важливих фахових питань, які потребують подальшого розвитку.
"ЮНІ ТАЛАНТИ"
23 березня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби
відбувся обласний конкурс піаністів "Юні таланти" серд учнів ПСМНЗ (середня група - IV-V клас).
Організаторами Конкурсу юних піаністів серед учнів ПСМНЗ є Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби та відділ «Фортепіано» Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби.
Метою та завданнями Конкурсу є :
– виявлення та підтримка молодих талановитих піаністів, сприяння творчому розвитку та самовдосконаленню виконавців;
– популяризація професійного фортепіанного виконавства, фортепіанної спадщини українських та зарубіжних композиторів;
– виховання естетичних смаків засобами фортепіанного мистецтва;
– обмін творчим та виконавським досвідом мистецьких навчальних закладів Хмельницької області.
Голова журі - заслужений діяч мистецтв України, професор Одеської національної музичної академії ім. А.Нежданової. Члени журі - завідувач відділу "Фортепіано" Разумова В.А., викладачі Волкова Ж.П., Колосовська М.В., Левіатова Е.К., Полатайко Л.П.
У конкурсі взяли участь 36 учасників середньої вікової категорії з різних куточків нашої області, серед яких - Дунаївці, Пасічна, Нетішин, Шепетівка, Деражня, Полонне, Красилів, Городок, Кам'янець-Подільський, Стара Синява, Старокостянтинів, Ярмолинці, Нова Ушиця, Хмельницький район.
Міські школи представляли конкурсанти ХДШМ, ХДМШ № 1 ім. М.Мозгового, ХДМШ № 2, ХДШМ "Райдуга".
Переможцями у середній віковій категорії стали:
І місце - Юлія Борінова (Нетішинська міська ДШМ)
І місце - Катерина Блюсюк (ХДМШ № 1 ім. М.Мозгового)
ІІ місце - Варвара Завидович (ХДМШ № 1 ім. М.Мозгового)
ІІ місце - Софія Желязко (Нетішинська міська ДШМ)
ІІІ місце - Арсен Ковальчук (ХДМШ № 1 ім. М.Мозгового)
ІІІ місце - Марія Стецькова (ХДШМ "Райдуга" )
ІІІ місце - Марія Найда (ХДМШ № 2)
ІІІ місце - Ілля Шемчук (Шепетівська ДМШ)
Концерт лауреата міжнародних конкурсів Євгена Геплюка (м. Київ)
23 березня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся концерт лауреата міжнародних конкурсів Євгена Геплюка (м. Київ). Це дарунок випускника музичного училища (клас викладача Колосовської М.В.), а сьогодні - концертмейстера НМА ім. П.І.Чайковського, конкурсантам та педагогам обласного конкурсу піаністів "Юні таланти" серед учнів ПСМНЗ, що триває в училищі.
В концерті прозвучали твори Й.С.Баха та С.Рахманінова.
Юні музиканти та їх наставники отримали гідний взірець професійного фортепіанного виконавства.
Участь у ХІІІ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції
17-19 березня 2017 року ум. Києві відбулась ХІІІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція "Актуальні проблеми музикознавства у молодіжних дослідженнях", яка відбулась у Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського. Конференція зібрала молодих науковців з НМА ім. П.І,Чайковського, Одеської НМА ім. А.Нежданової, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, КНУКіМ, а також студентів мистецьких ВНЗ Росії, Молдови та Білорусі.
В роботі конференції взяли участь студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби, які представили свої наукові дослідження: Сурушкіна Юлія та Кізюн Андрій (студенти ІІІ курсу відділу "Хорове диригування", науковий керівник - Бєляєва Т.А.); Гайдашевська Дар'я та Бабій Катерина (заочна доповідь)(студенти ІІ курсу відділу "Теорія музики", науковий керівник - Шнурова Ю.А.).
Вітаємо молодих науковців та їх керівників із важливою подією на шляху мистецького професійного та наукового розвитку!
Виступ Іллі Шевчука у Дитячій філармонії
16 березня в органній залі відбувся концерт Обласної дитячої філармонії, спрямований на підтримку молодих талановитих музикантів області. Виступ молодих обдарувань супроводжував камерний оркестр обласної філармонії під керівництвом Тараса Мартиника.
У проекті взяв участь студент відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти", лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, стипендіат Хмельницької ОДА Ілля Шевчук (труба).
Клас викладача - Кашперського В.П.
Лауреати Всеукраїнського конкурсу "Провесінь"
Лауреати Всеукраїнського конкурсу "Провесінь"
Вітаємо переможців - студентів класу викладача Босенка М.І.:
І місце - Терещук Ольгу (бандура).
І місце - Петельчук Наталію (бандура інструментальна)
ІІ місце - Петельчук Наталію (бандура,вокал)
ІІ місце - Батіг Анастасію (бандура)
Вітаємо переможця - студентку класу викладача Орловської Л.М.
ІІІ місце - Галган Аліну.
Музикознавчі студії Поділля 2017
2-3 березня відбулася IV Регіональна конференція "Музикознавчі студії Поділля 2017", яка проходила на базі Вінницького училища культури та мистецтв ім. М. Леонтовича. "Музична культура в історичній динаміці" - так окреслено напрям діяльності конференції, яка мала на меті заохочення до наукової та дослідницької роботи молодих музикознавців, не байдужих до розвитку сучасної наукової та критичної думки. У роботі конференції взяли участь Фанда Наталія (науковий керівник - Христун Л.П.), Гайдашевська Дар'я та Бабій Катерина (науковий керівник - Шнурова Ю.А.), Кізюн Андрій (науковий керівник - Бєляєва Т.А.) та Круліковська Т.П. У ході пленарних засідань слухачі та доповідачі познайомились із цікавими розвідками своїх однодумців з музичних училищ Вінниці, Житомира, Херсона, Львова, які сягали мало відомих сторінок життя і творчості композиторів, презентували нові імена сучасних митців, були присвячені аналізу окремих жанрів, а також - проблемам музичної психології.
Вітаємо стипендіатів ОДА
Вітаємо стипендіатів ОДА - студентів Хмельницького музичного училища їм. В.І.Заремби Павла Гулевича, Марію Маковій та Іллю Шевчука, викладача відділу "Народні інструменти" Голоднюка О.М.!
" Кобзарю! Знов до тебе я приходжу !.."
1 березня у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся конкурс читців "Кобзарю! Знов до тебе я приходжу!..", присвячений до дня народження Тараса Шевченка, який відзначатиме незабаром кожен свідомий українець.
Постать Т.Шевченка силою думки та поетичного слова сьогодні об'єднує усю світову спільноту.
Студенти І-ІІ курсів читали поезію Великого Кобзаря - Генія, Мислителя, Пророка, чиє слово є надзвичайно актуальним до подій сьогодення.
Поезія та музика спонукали читців та слухачів до глибшого осмислення мудрого Шевченкового слова, слідування його настановам та заповітам.
І місце в конкурсі посіла Єгорова Катерина, яка переконливо та емоційно представила уривок з "Утопленої" Т.Шевченка.
ІІ місце у конкурсі розділили Вербицький Павло, Бурдейна Анна та Гайдашевська Дар'я, а ІІІ місце посіли Івахова Анастасія, Черній Марія та Перевознюк Ганна.
Музичні твори на слова Т.Шевченка прозвучали у виконанні Ольгіної Ульяни (естрадний спів), Петельчук Наталії та Галган Аліни (бандура).
Під час заходу для студентів було проведено інтелектуальну вікторину про життя і творчість Т.Шевченка.
Ведучі заходу - Радченко Юлія та Іван Бабійчук.
Організували та втілили проект викладач української мови та літератури Радченко І.А. та куратор академічної групи Гуцал О.П.
Вітаємо переможців "Провесня"
24-28 лютого у м. Кропивницькому відбувся ХХІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь". Цей конкурс проводиться під патронатом факультету народних інструментів НМА ім. П.І.Чайковського.
Вітаємо переможців - студентів класу викладача Босенка М.І.:
І місце - Терещук Ольгу (бандура).
І місце - Петельчук Наталію (бандура інструментальна)
ІІ місце - Петельчук Наталію (бандура,вокал)
ІІ місце - Батіг Анастасію (бандура)
Вітаємо переможця - студентку класу викладача Орловської Л.М.
ІІІ місце - Галган Аліну.
Виступи дівчат - окраса багатьох заходів училища, міста та області. Перемога у конкурсі - це результат наполегливої праці і творчого устремління бандуристок та їх наставників.
Бажаємо, щоб золоті струни бандури дзвінко лунали та окриляли талановитих дівчат на нові успіхи!
Вітаємо Наталію Кокуру з перемогою
Вітаємо Наталію Кокуру з перемогою у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на оркестрових струнних інструментах ім.Ю.П. Хілобокова (м. Кропівницький)
Технічні горизонти
6-7 лютого 2017 року відбувся конкурс "" серед студентів І-IV курсів відділу "Оркестрові струнні інструменти". Метою конкурсу є підняття загального рівня виконавської майстерності студентів.
В конкурсі взяли участь 39 студентів відділу (скрипка, альт, віолончель, контрабас). Учасники виконували технічний матеріал - гами (штрихи, арпеджіо, подвійні ноти), етюди та каприси.
До складу журі увійшли викладачі відділу "Оркестрові струнні інструменти" .
І місце в конкурсі здобули:
Маковій Марія (клас викладача Левчук Т.М.)
Кляпетура Нестор (клас викладача Левчука О.В.)
Полупан Андрій (клас викладача Рашиної Р.О.).
"Технічні горизонти" - конкурс, що потребує постійного та цілеспрямованого руху до підкорення вершин виконавської майстерності. Бажаємо студентам подальших творчих успіхів та перемог!
Рейтинги успішності студентів
Курс |
Всього студентів, що навчаються за регіональним замовленням |
Ліміт стипендіатів (осіб) |
І |
59 |
27 |
ІІ |
68 |
30 |
ІІІ |
62 |
28 |
ІV |
55 |
25 |
КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОЇ ФОРТЕПІАННОЇ МУЗИКИ
14 грудня у великій залі відбувся концерт української фортепіанної музики студентів класу викладача Лопес А.Ф.
У концерті взяли участь Ярослав Журавіцький, Альона Томищ, Вікторія Тімощук, Єва Шустак, Ілона Іванчук, Катерина Зубрій, Ангеліна Комар.
Студенти виконали твори відомих українських композиторів М.Лисенка, Я.Степового, В.Косенка, О.Білаша, сучасної західноукраїнської композиторки Яни Бобалік, які заклали основи національного фортепіанного стилю та піднесли українську фортепіанну музику на професійний європейський рівень.
Окрім сольного виконання, студенти демонстрували навики концертмейстерства. Мазурку В.Косенка виконала Жанна Куртик (скрипка) у супроводі Катерини Зубрій, пісні В.Івасюка прозвучали у виконанні Сергія Гуменного та Ольги Терещук у супроводі студентів Анастасії Батіг та Ангеліни Комар.
"ЗИМОВІ ВІЗЕРУНКИ"
14 грудня 2016 року в залі Дитячої бібліотеки ім.Т.Шевченка відбувся конкурс солоспіву «Зимові візерунки» учнів відділу «Спів» Дитячої музичної школи-студії при Хмельницькому музичному училищі ім.В.І.Заремби.
За ініціативи педагогів відділу «Спів» конкурс проводиться щороку і вже став гарною традицією. Участь у конкурсі взяли діти різних вікових категорій - від початківців до старших класів. Різноманітний репертуар виконавців містив твори як українських, так і зарубіжних авторів. Конкурсанти проявили гарний рівень вокальної майстерності, артистизм та сценічну витримку.
Юних співаків підтримували батьки, які були присутні в залі, студенти-практиканти та педагоги.
Виступи оцінювали: голова журі – завідувач ДМШ-С Гошко І.В., члени журі: завідувач відділу «Спів» Ковтуненко Т.А., кандидат педагогічних наук, викладач відділу «Спів» Гавриленко Л.М., педагоги відділу Грінькевич І.В. та Грушка Г.Д. – організатор конкурсу.
Переможцями стали:
молодша категорія: І місце - Глядченко О., ІІ місце - Савера М. ;
старша категорія: Гран-прі – Таушканова В., І місце – Пилипюк В., ІІ місце розділили Чоботаєва М. та Грицина К., ІІІ місце – Грицина Д.
Завідувач ДМШ-с Гошко І.В. звернулась з вітальним словом до учасників конкурсу та батьків, подякувала організаторам та нагородила переможців, адже такі заходи є надзвичайно важливими для розвитку музичних здібностей вихованців ДМШ-С.
Вітаємо учасників та бажаємо подальших успіхів та творчих звершень!
"ПІСНІ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ" 2016
8 грудня у затишній залі обласного художнього музею відбувся конкурс патріотичної пісні "Пісні моєї Батьківщини" у номінації академічний спів (сольне виконання, вокальні ансамблі). Конкурс є щорічним, і уже більше 10 років проводиться в училищі з метою прищеплення любові до української пісні у виконавців та слухачів, актуалізації української пісні у виконанні молодих співаків. Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі викладачів відділу "Спів" на чолі із завідувачем віддІлу Ковтуненко Т.А.
У сольному виконанні перемогу здобули Лавренчук Юлія та Сурушкіна Юлія, а серед ансамблів одностайно Гран-прі здобув чоловічий квінтет відділу "Хорове диригування".
Музичні вітання учасникам подарував хор відділу "Спів".
Ведуча програми - Грушка Г.Д.
9 грудня продовжив свою роботу конкурс патріотичної пісні в номінації естрадний спів, який відбувся у залі ОНМЦКіМ.
В конкурсних прослуховуваннях взяли участь 15 солістів у молодшій та старшій віковій категоріях та ансамбль студентів ІІІ-IV курсів. Пісня у всі часи відзеркалювала події, що хвилюють людину, народ, державу. Цьогоріч конкурсанти представили сучасну естрадну патріотичну пісню, в якій звучав протест війні, заклик до миру, віра в повернення славних синів України із зони АТО, а також оспівано сум і біль матерів України за своїми синами.
І місце у молодшій категорії здобули: Ульяна Ольгіна (І курс), Карина Кумар (ІІ курс) та Ліна Моцюк (ІІ курс).
У старшій категорії Гран-прі здобула Яна Загоруйко (IV курс), а І місце посів Сергій Гуменний (ІІІ курс).
Конкурс завершив свою роботу, але рідна пісня звучить у серцях та пробуджує до дії, адже Україна починається з кожного!
ВІТАЄМО ОЛЕГА МАЗУРЦЯ – МІСТЕРА ХМУ-2016!
7 грудня 2016 року відбувся конкурс «Містер ХМУ 2016 – мужній воїн сучасної України», який відбувся в рамках відзначення Дня Збройних сил України.
5 мужніх, креативних та ерудованих представників демонстрували свої здібності, знання та вправність у конкурсах: «Візитівка», «Конкурс талантів», «Інтелектуальні перегони», «Вправність воїна рятує», «Планка», «Професійний дегустатор».
Учасників оцінювало журі у складі Бернацького В.Ю., Круліковської Т.П. та Лачко Т.Ю. та гаряче підтримували одногрупники.
За результатами конкурсних випробувань титул «Містер глядацьких симпатій» здобув Павло Вербицький, «Містер креативність» - Денис Кармазін, «Містер ерудит» - Вадим Гановський, «Містер атлет» - Костянтин Лисюк. Титул «Містер ХМУ - 2016» виборов Олег Мазурець.
Організатори конкурсу – куратори академічних груп Сікорська А.В. та Грінькевич І.В.
Концерт до ювілею В. Косенка
23 листопада виповнилось 120 років від дня народження Віктора Степановича Косенка – видатного українського композитора, піаніста, педагога, яскравого представника вітчизняної романтичної музики першої половини ХХ століття. Визначну дату в історії української музичної культури було відзначено заходом, який підготували студенти відділу «Загальне фортепіано» Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби. У лекції-концерті, що проходив у великому залі навчального закладу, взяли участь студенти виконавських відділів, серед яких: Ілля Шевчук, Сергій Хохлов, Олеся Клєпак, Микола Олійник, Наталія Кокура, Ірина Ковальська, Дмитро Ковальчук (клас викладача Харламової Л. Г.); Надія Мартинович (клас викладача Радченко Л. Г.); Іван Студенець (клас викладача Кисилевської Л. В.), Аліна Галган, Наталія Петельчук, Олена Дудар (клас викладача Валентюк Н. П.). Музикознавчий супровід викладача Бєляєвої Т. А. та студентки відділу «Теорія музики» Наталії Фанди познайомив слухачів із захоплюючими сторінками з життя та творчості композитора. Глибоко хвилюючі та радісно-скерцозні музичні п’єси з проникливими коментарями ведучих заходу надали творчій зустрічі теплої й щирої атмосфери. Український поет Володимир Сосюра свого часу присвятив вірша В. Косенку, в якому сказав наступне: «Того, хто все віддав Вітчизні, не може смерть перемогти». Слова поета стали пророчими, адже музика композитора живе, звучить й захоплює донні.
ВІТАЄМО ХОР «МОЛОДІСТЬ» ІЗ ПЕРЕМОГОЮ!
18-20 листопада у Львові тривав VII відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Співаймо канон».
Хор «Молодість» Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби взяв участь у фестивалі та посів ІІ місце.
Керівник хору – лауреат обласної премії ім. В.І. Заремби Бородавко Н.С., концертмейстер – Валентюк Н.П.
Хор виконав конкурсну програму з творів: У.Фюре, Hello, Django; М. Кречко, хорова картина «Коломийки»; Ола Гджіело, Northern lights.
Дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Співаймо канон» проводиться щорічно з з 2010 року. Метою фестивалю є популяризація хорової музики, підвищення рівня виконавської майстерності дитячих та молодіжних хорових колективів, залучення дітей та молоді до вивчення спадщини хорового мистецтва, ознайомлення з методикою та досвідом роботи сучасних хорових колективів.
Фестиваль ставить перед собою завдання:
- спонукати до багатоголосного співу у формі канону;
- сприяти зміцненню творчих зв’язків між хорами;
- популяризувати творчість українських композиторів;
Цього року у заході взяли участь 39 дитячих і юнацьких хорів із 7 областей України. Географія представництва на фестивалі - це дитячі та молодіжні хорові колективи з міст: Львова, Києва, Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська, Хмельницького, Вишгорода, Сарн, Кам’янця-Подільського, Первомайська (Миколаївська обл.), Здолбунова, Самбора, Старого Самбора, Сокалю, Золочева, Стрия, Ходорова, Дублян, Винник.
В рамках відзначення 160-річчя з дня народження Івана Франка цьогорічне хорове свято прикрасила поезія Каменяра, а у виконанні зведеного хору учасників фестивалю вперше прозвучав твір львівського композитора Мирона Дацка на вірші Івана Франка «Розвивайся лозо борзо». Було проведено семінар та майстер-класи для хормейстерів.
Бахівська Академія у Дніпрі
Група викладачів та студентів ХМУ ім. В.І.Заремби взяла участь у роботі Шостої Міжнародної Бахівської Академії, яка відбулась у місті Дніпрі.
До складу делегації увійшли: Голова Хмельницького філіалу Міжнародного Бахівського товариства, кандидант мистецтвознавства Н.П. Варавкіна-Тарасова, завідувач відділу «Теорія музики» Т.Ю. Лачко, викладачі відділу «Теорія музики» І.В. Гошко, А.В. Сікорська, І.К. Тімофєєва, Л.П. Хлистун, студенти ІІ курсу відділу «Теорія музики» Катерина Бабій, Ольга Вусик, Дарина Гайдашевська (класи викладачів І.В. Гошко, А.В. Сікорської).
Студенти та викладачі познайомилися з Крістфрідом Брьоделем (Дрезден), керівником Бахівських академій в країнах Європи, США, Південної Африки, України, професором математики і професором музики, вивчали його методику «Концерт з поясненнями», а також взяли участь у роботі Майстер-класів, відвідали репетиції оркестру.
У Дніпровській академії музики ім. М.І. Глінки 9 професорів, ведучих виконавців з Німеччини (Лейпциг, Дрезден, Гамбург, Росток) під керівництвом К. Брьоделя проводили Міжнародну Бахівську академію на матеріалі кантати № 21 (IchhattevielBekümmernis – Множилися скорботи в серці моїм, BWV21, в центрі якої діалог душі з Богом) та 2-х частин Меси h-moll (Kyrieі Gloria).
Студент IV курсу відділу «Оркестрові стунні інструменти» Андрій Полупан (альт, клас викладача Р.О. Рашиної) грав в оркестрі під керівництвом К. Брьоделя і Ульріки Тітце (барокова скрипка).
В роботі академії також взяла участь викладач Староконстянтинівської ДМШ О.Б. Хельцапфель, яка допомагала в якості перекладача на високому професійному рівні.
БРАСЛЕТ НЕСКОРЕНИХ – СИМВОЛ ЄДНОСТІ ТА ПІДТРИМКИ
2 листопада студенти навчального закладу долучились до всеукраїнської акції «Браслет нескорених». Ініціювала захід випускниця училища Анастасія Капустянська, а провела майстер-клас з плетіння браслетів Тетяна Пасічник, керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
Браслет нескорених несе у собі тепло молодих сердець, позитивну енергію та є своєрідним оберегом для тих, хто його отримає.
Виготовлені браслети як символ єдності, взаєморозуміння та підтримки, уособлення нескореності та незламності українського духу, захисту від зовнішнього агресора найближчим часом будуть передані на передову волонтерами громадської організації "Творча Сотня" "Рух до перемоги"
(керівник - Оксана Радушинська).
Зустріч з Людмилою Вольською
Ференц Ліст і Україна
25 жовтня 2016 року в залі бібліотеки Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби відбулась творча зустріч з Л.В. Вольською, присвячена 205 річниці від дня народження відомого угорського композитора, блискучого піаніста, диригента, педагога, просвітника Ференца Ліста.
Людмила Вікторівна – талановита піаністка та музикознавець, голова музично-історичного товариства «Ф.Ліст – Ф.Шопен – Україна», яка сьогодні здійснює велику дослідницьку роботу та завершує написання монографії, присвяченої перебуванню великого угорського композитора на нашій землі.
Протягом останніх 10 років Людмила Вольська займається культурологічними дослідженнями, темою яких є зв’язки Ф. Ліста та Ф. Шопена з Україною. На основі знайдених нею архівних та історичних матеріалів вона розробила тематичний концерт «Ференц Ліст і Україна», який у 2007 році до 160-річчя перебування видатного композитора в Україні пройшов за підтримки посольства Угорщини в Великому залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України. Надалі цей концерт відбувся у Харкові в рамках фестивалю «Харківські асамблеї – 2008». У 2009 році до 190-річчя від дня народження К. Вітгенштейн за підтримки Польського інституту в Києві в Будинку вчених Національної академії наук України з успіхом пройшов концерт «Кароліна Вітгенштейн – польська муза Ф. Ліста». Тоді ж за мотивами цього концерту був знятий документальний фільм за участю нашої гості.
Перед слухацькою аудиторією музикознавцю вдалося висвітлити докладну хронологію перебування композитора на українських землях. «На превеликий жаль, наукові публікації в українському музикознавстві, присвячені перебуванню композитора в Україні, є надзвичайно малочисельними. Життя і творчість Ф. Ліста музикознавці всього світу вивчили вже дуже глибоко, а ось про український період його життя вони знають лише в загальних рисах», – з докором визнає пані Людмила.
Інформація, якою Вольська Л.В. охоче поділилась з викладачами та студентами навчального закладу, вразила усіх присутніх своїм глибинним обсягом, широким колом культурологічних та історичних фактів та відображенням духу цілої епохи.
Завдяки цікавій лекції стало зрозуміло, яку велику роль у житті геніального музиканта мало перебування в Україні протягом 1947 року. Саме тут він зустрів своє справжнє кохання – Кароліну Вітгенштейн, якій присвятив усі симфонічні поеми. Саме в Україні, в Єлисаветграді (сьогодні Кропивницький), після блискучого концертного турне (Київ, Житомир, Бердичів, Вінниця, Немирів, Кам’янець-Подільський, Кременець, Львів, Чернівці, Одеса, Миколаїв) Ф. Ліст завершує багаторічну кар’єру виконавця віртуоза і повністю присвячує себе композиторській творчості.
Окрім того, природа Поділля і народні пісні («Ой, не ходи, Грицю» та «Віють вітри, віють буйні»), почуті тут, надихнули Ф. Ліста на написання фортепіанного циклу «Колоски, зібрані в Воронинцях». До нього увійшли три п’єси: «Українська балада» (Думка), «Польські мелодії» і «Скарга» (Думка). Тоді ж в Воронинцях Ф. Ліст написав п’єси «Заклик», «Благословення Бога наодинці» і «Гімн любові». Пізніше вони увійшли в цикл «Поетичні та релігійні гармонії», присвячений К. Вітгенштейн.
Двогодинна лекція, яка пройшла у форматі живого спілкування, залишила неповторні враження. Сильна харизма, надзвичайна позитивна енергетика, ентузіазм і безмежний творчий потенціал Л. Вольської викликали захоплення усієї слухацької аудиторії.
Студенти та викладачі відділу «Теорія музики» висловлюють вдячність Людмилі Вікторівні за змістовне спілкування, фанатичну відданість справі і бажають плідних наукових досліджень і відкриттів!
Лачко Т.Ю.,
завідувач відділу «Теорія музики»
І ОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
26 жовтня 2016 року у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбулась І Обласна науково-практична конференція студентів, викладачів та молодих вчених, присвячена 120-річчю від дня народження Б.М.Теплова «Актуальні проблеми розвитку музичних здібностей в системі музично-естетичного виховання та освіти».
З вітальним словом до учасників конференції звернулись: Крук С. Л., член громадської ради Міністерства освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру інноваційної педагогіки та психології, доцент кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки; Бернацький В.Ю., директор Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби; Круліковська Т. П., заступник директора з навчально-виховної роботи; Лачко Т. Ю., завідувач циклової предметної комісії «Теорія музики» Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.
З доповідями, присвяченими різним аспектам розвитку музичних здібностей виступили: Михаськова М. А., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва ХГПА; Поплавська-Мельниченко Ю.В., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва ХГПА, керівник музично-естетичної школи-студії "Прелюдія"; Гуцал Р. С., кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва ХГПА, керівник народної академічної хорової капели ХГПА, кандидат мистецтвознавства, доцент; Сторожук О. О., викладач музично-теоретичних дисциплін Кам’янець-Подільської дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Ганіцького, керівник групи всебічного естетичного розвитку. В роботі конференції активну роботу взяли викладачі училища: кандидат мистецтвознавства Варавкіна-Тарасова Н.П., кандидат педагогічних наук Гавриленко Л.М., заслужена артистка України Щур В.Г., методист училища Бєляєва Т.А., Бернацький В.Ю., Репецька В.Г., Михайлова Н.Г., Новаковська М.В., Панчишена О.Б.
Доповіді конференції стосовно проблем естетичного виховання та навчання на різних рівнях освіти викликали активне обговорення учасників заходу. Педагоги мали прекрасну можливість поділитись власним педагогічним досвідом та обговорити шляхи вирішення проблем у цій тонкій сфері освіти та виховання.
Ініціювала проведення конференції Шнурова Ю.А. Захід такого рівня Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби планує проводити щорічно. Запрошуємо до подальшої співпраці педагогів та науковців, небайдужих до розвитку вітчизняної музичної педагогіки і психології.
Обласний семінар викладачів духових та ударних інструментів
19-20 жовтня 2016 року за планом роботи ОНМЦКіМ відбувся обласний семінар викладачів ПСМНЗ по класу духових та ударних інструментів на тему: «Сучасні організаційно-методичні засоби роботи викладачів в класах духових та ударних інструментів ПСМНЗ»
Урочисте відкриття семінару відбулось 19 жовтня на базі ОНМЦКіМ. З вітальним словом до учасників звернулись: в.о. директора ОНМЦКіМ Бєлєванцев А.В., заступник Стан Т.С., завідувач відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Добринчук М.В.
Солісти, ансамблі та духовий оркестр Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби під керівництвом Гуцала О.П. привітали учасників семінару концертною програмою. Викладачі області мали можливість не лише оцінити роботу колективу, але й споглядати своїх вихованців – випускників відділів та класів духових та ударних інструментів ПСМНЗ області.
У роботі семінару взяли участь викладачі училища: Добринчук М.В., Прохніцький М.М., Тукало В.В., Кашперський В.П., Репецький В.П., Гуцал О.П., Олійник Л.А.
Під час відкритих уроків та консультацій було обговорено перспективи розвитку класів духових та ударних інструментів, особливості роботи з учнівськими ансамблями та оркестрами, формування виконавських прийомів на різних музичних інструментах та інші важливі фахові питання.
Завершився семінар обговоренням виступів та підведенням підсумків роботи.
А заключним акордом семінару став виступ естрадно-джазового оркестру під орудою Олійника Л.А.
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МУЗИКИ!
1 жовтня музична громада усього світу відзначає Міжнародний день музики. Щиро вітаємо усіх професійних музикантів - педагогів, студентів, а також шанувальників музичного мистецтва з цим прекрасним святом, бажаємо невичерпного джерела творчого натхнення та незрадливої Музи!
Без Музики не мислить життя жоден викладач та студент Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби, бо для нашого творчого колективу Музика і є Життям.
28 вересня, в очікуванні професійного свята, відбулось урочисте зібрання колективу та святковий концерт до Міжнародного дня музики. До колективу навчального закладу з вітальним словом звернувся директор Бернацький В.Ю., який виконав почесну місію - вручив Грамоту Верховної Ради України Радченко Л.Г., грамоти обласної ради керівнику хору "Молодість" Бородавко Н.С. та керівнику духового оркестру Гуцалу О.П., а також грамоти та подяки управління культури, національностей, релігій та туризму, грамоти департаменту освіти та науки, грамоти та подяки навчального закладу за професійні заслуги, з нагоди Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти.
Святкову концертну програму подарували студенти та колективи відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти" (завідувач відділу - Добринчук М.В.). У концерті взяли участь: квартет мідних духових інструментів, квартет трубачів, квартет саксофоністів, солісти Артур Кабанчук, Валентин Боднар, Костянтин Лисюк, Іван Мудрий, Ілля Шевчук, Юрій Данчук, концертмейстери Борис Колесник, Аркадій Герасимюк та Вікторія Репецька, а також духовий оркестр під керівництвом Олександра Гуцала (соліст - Віктор Щур).
Ведучі заходу - Анастасія Сікорська та Ігор Грінькевич.
Нехай Музика завжди звучить у ваших серцях, наповнює високим змістом і надихає на нові творчі досягнення! З Міжнародним днем музики!
ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
29 вересня 2016 року студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби здійснили шефський концерт та привітали педагогічних працівників дитячого будинку "Берізка" з Днем працівників освіти. Музичні вітання пролунали у виконанні: дуету бандуристів у складі Наталії Петельчук та Аліни Галган, дуету у складі Оксани Гут (скрипка) та Марини Тендель (гітара), Дмитра Терещенка (акордеон), тріо струнних інструментів у складі Ірини Ковальської, Катерини Грибкової та Наталії Кокури. Бажаємо співробітникам дитячого будинку безмежної любові до своїх вихованців, миру, злагоди та усіляких гараздів на професійній та життєвій ниві!
З ДНЕМ ЗНАНЬ!
З ДНЕМ ЗНАНЬ!
Свято 1 вересня для кожного з нас є особливим днем, що завжди асоціюється з початком нового життєвого етапу.
Цього року урочисте зібрання з нагоди Міжнародного Дня знань та посвяти у студенти першокурсників Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби, яке відбулось у органній залі обласної філармонії, пройшло по-особливому урочисто та піднесено, оскільки осяяне 25-ою річницею Незалежності України.
З вітальним словом до учасників зібрання звернулись: завідувач сектором культури, мистецтва та діяльності навчальних закладів управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Цимбалюк Світлана Дмитрівна; директор Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби Бернацький Віктор Юрійович; заступник директора з навчально-виховної роботи Круліковська Тетяна Петрівна; завідувач відділу «Теорія музики» Лачко Тетяна Юріївна; викладач відділу «Загальноосвітні дисципліни» Щербань Людмила Олександрівна. Від імені батьків першокурсників з щирими вітаннями виступила Терещенко Людмила Вікторівна.
Музичні дарунки учасникам та гостям урочистого зібрання подарували кращі студенти І курсу: Денис Кармазін (відділ «Фортепіано»), Катерина Яковлева (відділ «Спів»), Микита Молдаванов (відділ «Оркестрові струнні інструменти») та Дмитро Терещенко (відділ «Народні інструменти»).
Від імені першокурсників Юлія Радченко та Іван Бабійчук зачитали клятву, у якій зобов’язались з честю та гідністю нести звання студента Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби. По завершенню вручення студентських квитків у виконанні вокального ансамблю хору «Молодість» під керівництвом лауреата всеукраїнських конкурсів Лілії Заєць пролунав урочистий гімн студентства «Гаудеамус». Ведучі заходу - Олександра Черевко та Ігор Грінькевич.
Отож, вітаємо викладачів, студентів та їхніх батьків з початком навчального року! Нехай він принесе всім нам терпіння, мудрості, наснаги у пізнанні таємниць високого мистецтва – Музики!
З Днем Народження, Україно!
з Днем Народження, Україно!
Студенти Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби виступили на відкритих майданчиках міста Хмельницького та подарували музичні вітання мешканцям рідного міста з нагоди 25-ої річниці проголошення Незалежності України!
Музичні твори лунали на майданчиках біля обласної універсальної бібліотеки ім. М.Островського, обласного театру ляльок, у парку культури та відпочинку ім. І.Франка.
Своєю творчістю утверджуємо віру у вільну, квітучу та перспективну державу та щоденною працею зміцнюємо культуру Рідної Незалежної України!
Миру та процвітання тобі, рідно державо!
УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ, РЕЛІГІЙ ТА ТУРИЗМУ
вул. Грушевського, 87, м. Хмельницький, 29000, тел.факс: 79-59-74, тел: 79-50-45,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. КодЄДРПОУ 33902378
Директору Хмельницького музичного училища імені
В. Заремби
Бернацькому В.Ю
Шановний Вікторе Юрійовичу!
24 серпня 2016 року на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 31.03.2016 року №151/2016-р "Про відзначення в області 25-ї річниці незалежності України" відбулись широкомасштабні заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України: фестиваль вишиванок “Вишиванки чарівна краса”,виставка майстрів народного мистецтва «Барви Хмельниччини»,обласний фестиваль мистецтв «Ода Україні», експонування виставокіз фондів музеїв та бібліотек,Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» «Культурна спадщина Хмельниччини». Організованонаметове містечка з презентацією традицій національної культури кожного району, герба з квітів та злакових культур, ляльки-мотанки, марш – парад кращих духових оркестрів області.
Висловлюємо подяку Вам особисто за сприяння та участь студентів і викладачів у вищезазначених заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України.
Начальник управління І.Трунова
Цимбалюк С.Д.
76-28-29
Нарада директорів ДМШ області
29 серпня 2016 року у приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулось засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА з питань підведення підсумків діяльності ПСМНЗ у 2015-16 н.р. та визначення завдань на майбутній навчальний рік.
В роботі засідання колегії взяли участь очільники управління культури, національностей, релігій та туризму ОДА, працівники ОНМЦКіМ, директори та заступники директорів ПСМНЗ області, директори Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби та Кам’янець- Подільського коледжу культури.
Директор Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби Бернацький В.Ю. довів до відома учасників колегії інформацію про результати вступної кампанії 2016 року, подякував колегам за підготовку вступників до музичного училища та відзначив кращих вступників – вихованців ДМШ області. Також висловив побажання щодо подальшого розвитку класів дерев’яних духових інструментів, прищеплення зацікавленості учням до циклу музично-теоретичних дисциплін та побажав педагогам в подальшому зміцнювати рівень професійної академічної музичної освіти майбутнього культурного потенціалу нашої держави.
Вітаємо Разумову В.А. з присвоєнням почесного звання!
Вітаємо Разумову В.А. з присвоєнням почесного звання!
Відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №338/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» РАЗУМОВІЙ ВАЛЕРІЇ АНАТОЛІЇВНІ – завідувачу відділу «Фортепіано» Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби, лауреату обласної премії ім. Т.Г. Шевченка, Відміннику освіти України – присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.
Колектив Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби щиро вітає Валерію Анатоліївну та бажає міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчого запалу, нових звершень на ниві професійного музичного виховання студентської молоді та у справі формування фортепіанної виконавської школи Поділля!
КОНЦЕРТ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ-СТУДІЇ
19 травня 2016 року у залі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби відбулись батьківські збори та звітний концерт учнів ДМШ-С. Музика є тим особливим видом мистецтва, яке опановують з раннього дитинства, і юні музиканти мали можливість подарувати батькам та викладачам свої виступи. Для деяких учнів вони стали першим концертним досвідом, старші учні демонстрували досить високий рівень виконавської майстерності. В концерті взяли участь виконавці на різних музичних інструментах, а також хор ДМШ-С (педагог-консультант - Книш В.В.).
ДМШ-С - це педагогічна майстерня, лабораторія педагогічної практики, у якій студенти під керівництвом досвідчених педагогів-консультантів опановують таємниці педагогічної діяльності. І успіхи вихованців - це також успіхи студентів, що їх навчали.
Завідувач сектором практики Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Гошко І.В. нагородила кращих учнів грамотами за високі досягнення у навчанні, активну концертну діяльність та побажала дітям гарного змістовного літнього відпочинку.
Піднесений настрій, вдалі виступи та дружня доброзичлива атмосфера стали гідним завершення навчального року!
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
19 травня 2016 року адміністрація Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби ініціювала проведення святкового заходу до всеукраїнського Дня вишиванки у парку культури та відпочинку ім. І.Франка, який було проведено для мешканців міста за участю гурту «Родослава» відділу «Народний спів» (керівник – Цимбалюк С.Д.), студентів відділу «Естрадний спів»: Олександри Гарматюк, Лілії Кошубської, Ірини Барилюк, Марини Поліщук, Марії Ярушинської, Карини Кумар (клас викладачів Бернацького В.Ю., Ромасюкова А.Є., Грінькевича І.В.), студентів відділу «Народні інструменти» Наталії Петельчук та Аліни Галган (клас викладача Босенка М.І.)
Виготовлення ляльки-мотанки
18 травня 2016 року у кабінеті української музики та фольклору Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбувся майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки, який для студентів ІІ курсу відділів «Спів», «Теорія музики» та «Фортепіано» провела студентка ІІ курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти» Валерія Дацюк.
Лялька-мотанка – українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг.
Здавна у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями, одна із найдревніших іграшок і сакральних істот нашого народу, якій тисячі й тисячі років.
Виготовляючи цей сакральний предмет, жінки вкладали у неї свою енергію, певні думки і побажання.
Сакральна істота з хрестом замість обличчя, символізує гармонію вертикалі (духовності) і горизонталі (земного розвитку людини), тобто допомагає гармонізувати простір.
З великим захопленням та позитивом працювали дівчата над створенням своєї священної ляльки, наділяючи її різними побажаннями, символічними значеннями: на щасливу долю, сприяння потаємним бажанням, гармонії людини з природою, на успіх і здоров’я, на добро і злагоду.
ВЕСНЯНІ АКОРДИ
Під такою чарівною назвою 23 квітня 2016 року у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І.Заремби відбувся обласний конкурс виконавців на народних інструментах (домра, балалайка, гітара). Цей захід ініційовано та проведено викладачами відділу «Народні інструменти». До організаційного комітету та журі конкурсу увійшли Галкін І.В., Гладка Л.О., Мельник В.О., Довгалюк Ю.В., Заводний М.Ю. Роботу журі очолив Войтович В.В. – викладач Львівської середньої спеціалізованої музичної школи імені Соломії Крушельницької по класу гітари, переможець виконавських конкурсів різних рівнів, учасник гітарних фестивалів у Німеччині, Польщі, Австрії та Чехії.
Сурми над Бугом
19-20 березня 2016 року в Хмельницькому музичному училищі ім. В.І. Заремби відбувся ІІ Відкритий конкурс виконавців на оркестрових духових та ударних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “СУРМИ НАД БУГОМ” – справжнє свято духової музики на Хмельниччині.
Вручення персональних стипендій
12 квітням 2016 року у сесійній залі Будинку Рад перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк разом з начальником управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Іриною Труновою провели церемонію вручення персональних стипендій провідним митцям області та персональних стипендій обдарованим дітям і творчій молоді. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 грудня 2005 року №529/2005-р „Про персональні стипендії для обдарованих дітей та творчої молоді” та відповідно до рішення комісії по присудженню персональних стипендій для обдарованих дітей та творчої молоді персональні стипендії у 2016 році присуджено викладачу відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Олександру Гуцалу та студенту відділу «Оркестрові духові та ударні інструменти» Івану Мудрому.
Бахівський концерт
12 квітня 2016 року у органній залі Хмельницької обласної філармонії відбувся Бахівський концерт, який зібрав шанувальників творчості геніального німецького композитора, органіста, скрипаля Й.С. Баха. Його творчість непідвладна часу, є носієм високого духу, філософії життя та культури.
Вітання із присвоєнням почесного звання
Адміністрація та колектив Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби щиро вітає солістку Хмельницької обласної філармонії, викладача відділу «Народні інструменти» – ЛЕОНОВУ ОЛЕНУ ВОЛОДИМИРІВНУ із присвоєнням держаного звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» (Указ президента №80/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня».
Щиро бажаємо здоров'я, нестримної наснаги до подальших творчих здобутків та незмінно позитивного настрою !
ДО ЮВІЛЕЮ В.А. МОЦАРТА
24 лютого 2016 року у малому залі Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби відбувся концерт фортепіанної музики, присвячений ювілею В.А.Моцарта, який підготували та провели викладачі та студенти відділу спеціалізованого фортепіано.
Багатогранність і невичерпність, сонячна енергія і граційність, вишуканість, глибокий трагізм – цими словами далеко не повно можна охарактеризувати творчість композитора. В концерті прозвучали інструментальні твори В.А.Моцарта, серед яких - Симфонія № 41 «Юпітер», ч. І (в перекладенні в 4 руки), яку виконали Максим Борінов та Анастасія Заутадзе.
Всеукраїнський конкурс-фестиваль виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П. Хілобокова.
10-14 лютого 2016 року у Кіровограді відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П. Хілобокова.
Галицькі Самоцвіти
Нещодавно життя духового оркестру Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби урізноманітнилося чудовою подією - поїздкою до Львова на ІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментальної музики «Галицькі самоцвіти». Після цієї поїздки в нас залишилася маса неймовірних вражень, якими я спішу з вами поділитися.
Підготовку до конкурсу ми почали за кілька місяців. Для цього ми обрали два твори: Девід Шаффер «На сонячному березі» та Кіс Влек «Повернення до Ітаки». Твори масштабні, контрастні, тому ми наполегливо працювали, щоб,
МУЗИЧНІ ДИНАСТІЇ
МУЗИЧНІ ДИНАСТІЇ
11 листопада 2015 року у великій залі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби за ініціативи кандидата мистецтвознавства Варавкіної-Тарасової Н.П. стартував унікальний проект, присвячений музичним династіям нашого закладу.
Основою колективу кожного навчального закладу є викладачі, які з гордістю передають свій досвід молодшому поколінню. Студенти та учні, які разом пройшли нелегкий тривалий час професійного становлення, стають для викладачів особливо близькими та рідними людьми, зв'язок між якими дуже часто зберігається усе подальше життя. Попри те, у сім’ї кожного з них зростають власні діти та онуки. Не є рідкістю те, що вони на генетичному рівні успадковують від своїх батьків обдарування. Сім’ї, в котрих секрети мистецтва передаються з любов’ю та традиціями з покоління в покоління, породжують унікальне явище – династії.
Учасників та слухачів у вступному слові привітала кандидат мистецтвознавства Варавкіна-Тарасова Н.П., яка тривалий період виношувала ідею цього проекту, перші кроки в реалізації якого уже успішно зроблено.
Організатори заходу зазначили: «Цей вечір є першою серією творчого проекту, оскільки в історії училища нараховуються десятки родин, які заслуговують на увагу та вшанування. Серед них - музичні династії Антонових, Потапових, Бичаків, Рощіних, Лукіних, Пірогів, Бортняка, Колосовських, Кульбовських, Левіатової та Боруцького, Голоднюків, Кисилевських, Радченко, Станко, Леонових, Левчуків, Босенко, Стрельникових, Портного та Гавриленко, Нікіфоруків, Мельник та Лопес, Ачкасової, Полатайко, Бородавко.
На першому проекті були представлені п’ять родин – Тімофєєвої І.К., Разумової В.А., Добринчука М.В., Гут О.С., Бернацького В.Ю.
Пісні моєї Батьківщини 2015
2-3 грудня 2015 року відбувся конкурс патріотичної пісні «Пісні моєї Батьківщини» серед студентів відділу «Спів» та «Хорове диригування» Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби. Проведення конкурсу патріотичної пісні «Пісні моєї Батьківщини» стало гарною традицією навчального закладу,
Віттання з присвоєнням почесного звання
Адміністрація та колектив Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби щиро вітає завідувача відділу «Народні інструменти» Босенка Миколу Івановича із присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч мистецтв»
та бажає натхнення, душевної молодості, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла!
СЛАВНИЙ 80-річний ЮВІЛЕЙ! Кульбовського Миколи Михайловича
13 листопада 2015 року відсвяткував свій славний 80-річний ювілей завідувач ДМШ-С, викладач Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби, відомий подільський письменник, журналіст - культоролог, мистецтвознавець, краєзнавець Кульбовський Микола Михайлович!
Любити музику – покликання небес!
Золота осінь, що чарує теплотою та багряними відтінками дарує нам одне з найчарівніших та найпоетичніших свят – Міжнародний День музики.
2 жовтня 2015 р. в органній залі Хмельницької обласної філармонії студенти та викладачі Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби представили святковий концерт колективів та солістів з нагоди професійного свята. М’яка акустика, наповненість зали сонячним світлом у поєднанні із чаруючими звуками голосів та музичних інструментів подарували присутнім піднесену феєрію емоцій та вражень. Віддаючи слухачам частинку своєї душі, кожен виконавець вітав присутніх музичними дарунками різних стильових епох та напрямків.
Дарунок рідному місту
24 вересня 2015 року у органній залі Хмельницької обласної філармонії відбулось Свято хорової музики, присвячене 584-й річниці рідного міста.
Історія розвитку хорового мистецтва свідчить про його великі потенційні можливості впливу на духовний світ особистості, на пробудження міцних енергетичних ресурсів кожної людини.
Атмосферу неперевершеного свята хорового співу, яке полонило свідомість та душу кожного слухача – професійного музиканта чи просто любителя музики, важко змалювати словами, адже по завершенні концерту кожен із присутніх відчував радість здійсненого дійства, високий емоційний підйом та неповторність чаруючої миті.
Посвята першокурсників
1 вересня у органній залі відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти.
1 вереснящорічно у всій Україні мільйони дітей, студентів, молоді відзначають «День знань, писемності та літератури». Традиційними надбаннями цього піднесеного свята є дарування викладачам квітів, теплі зустрічі після канікул, проведення святкових лінійок. Але є категорія молоді, яка з особливим нетерпінням і трепетом очікує цього свята. Саме цього дня абітурієнти, які пройшли важкі вступні випробування, гордо посвячуються у СТУДЕНТИ. І ось настав довгоочікуваний день для студентів ХМУ ім.. В.І. Заремби. Від нині мистецьку еліту Хмельниччини поповнило 72 студенти першого курсу та 6 студентів, які вступили на другий курс. Цей день для першокурсників особливий, адже сьогодні він відкриває для них незвіданий світ нових емоцій, вражень, сподівань та мрій. Теплі, щирі привітання, та професійні настанови звучали з вуст директора ХМУ ім. В.І. Заремби В. Ю. Бернацького, заступника директора з навчально-виховної роботи Т. П. Круліковської, зав. циклової комісії загально-освітніх дисциплін І. А. Радченко, зав. циклової комісії «Хорове диригування» Н. С. Бородавко.
директори
1959-2015 р.р.
Цибульник Віктор Олексійович |
Осауленко Іван Андрійович |
Царьов Борис Сеоргійович |
Рощин Богдан Францович |
Клименко Анатолій йосипович |
Бичак Василь Леонтійович |
Супрунов Віктор Іванович
|
Мосійчук Іван Борисович |
Радченко Людмила Гнатівна |
Стрельникова Ірина Олексіївна |
Бернацький Віктор Юрійович |
|
історія закладу
Сьогодні в Україні мистецька освіта є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
Важливим осередком професійної музичної освіти та академічної культури Хмельниччини є Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В. І. Заремби – творча майстерня висококваліфікованих мистецьких кадрів, яка протягом понад 60-ти років бере активну участь у становленні системи музичної освіти, пропагує високе мистецтво, вдосконалює свою культурно - освітню діяльність, виконує почесну місію у формуванні духовності та почуття національної гідності. Майстерність та професіоналізм колективу зберігає і постійно збагачує українську культуру, засвідчує вірність рідному краю та кращим світовим мистецьким традиціям.
Змінюються покоління викладачів, але незмінними залишаються традиції навчального закладу, скеровані на виховання високопрофесійних музикантів – викладачів, артистів, керівників колективів, композиторів, науковців, котрі результатами своєї діяльності вписують ім’я навчального закладу в число кращих в Україні.
Навчальний заклад був створений 21 січня 1959 року згідно з постановою №43/9 виконкому Хмельницької обласної ради народних депутатів, засновано на державній формі власності і підпорядковано управлінню культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.
У різні роки роботу колективу очолювали директори: Осауленко І.А., Царьов Б.С., Рощін Б.Ф., Клименко А.Й., Бичак В.Л., Супрунов В.І., Мосійчук І.Б., Радченко Л.Г., Стрельникова І.О.
З 2012 року посаду директора обіймає Бернацький Віктор Юрійович.
У 1962 р. було засновано дитячу музичну студію, котра є постійною базою практики для студентів.
Серед випускників можна зустріти чимало визначних імен. Це:
- народні артисти України: М. Балема (композитор), В. Газінський (хоровий диригент), В. Степова (вокал), М. Дідик (вокал), В. Дідух (вокал), І. Даць (вокал), О. Пономарьов (вокал);
- заслужені діячі мистецтв України: В. Камінський (композитор), М. Ластовецький (композитор), В. Гронський (композитор), О. Яковчук (композитор), А.Крим (драматург), Г. Курков (органіст, диригент), О. Дудар(баян);
- заслужений діяч мистецтв АР Крим – О. Габак (тромбон);
- заслужені артисти України: Ю. Федоров (баян), Ю. Кот (фортепіано), І. Куркова (фортепіано), Є. Кураєв (баян), Р. Пірог (баян), Б. Пірог (баян), В. Пірог (баян), С. Апостол (труба), Ю. Юрист (баян), В. Щур (скрипка), В. Войт (бандура), В. Гулько (тромбон), П. Карпюк (валторна), М.Шумський (баян), А. Ільків(труба), С. Коваль (баян), Г. Кротенко (контрабас), О.Леонова (бандура, вокал), О.Шиналь (вокал), О.Арбузова (вокал);
- лауреати Державної премії ім. Т.Г. Шевченка: В. Гронський, В.Дідух, М. Дідик, В.Камінський;
- заслужені працівники культури України: П. Німець, М. Горбачов, А.Горпинчук, Г. Сидоренко, О. Дудар, Ц. Зюлковський, Е. Широкова.
Завдяки цим та іншим діячам музичного мистецтва, котрі створили власні виконавські, композиторські, вокальні та наукові школи, навчальний заклад став по-справжньому елітним та знаним центром професійної музичної освіти Хмельниччини та України.
В усі часи своєї творчої діяльності музичний коледж налагоджував тісні професійні стосунки з видатними музикантами, педагогами та викладачами, добре знаними у мистецьких колах України та за її межами. Цим традиціям воно не зраджує і сьогодні. За період існування перебували та тісно співпрацювали з колективом коледжу Т.Рощіна, Г.Кремер, О.Білаш, С. Сабадаш, В. Степурко, В. Воробйов, Д. Башкіров, В. Козаренко, З. Дашак, В. Ігнатенко, А. Дуда, В. Навроцький, М. Лагойда, Б. Которович, М.Жишкович, В.Медушевський, І.Приходько, А. Дашак, Ю. Кот, Е. Чуприк, О. Рапіта, Б. Федоров, К. Стеценко, В. Заранський, Н. Савицька, В. Камінський, Л. Кіяновська, О. Ващук, Б. Котюк, А. Бєлов, Т. Шевченко, А. Винницький, Н. Хома, Л. Дичко, І. Щербаков, Н. Пилатюк та ін.
СЬОГОДЕННЯ
Відповідно до рішення сесії обласної ради № 82-15/2017 від 27 вересня 2017 року «Про зміну типу та перейменування навчального закладу» Хмельницьке музичне училище ім. В.І. Заремби було перейменовано на Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби.
Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І.Заремби готує фахівців за спеціальністю 025 «Музичне мистецтво» (спеціалізації – «фортепіано», «оркестрові струнні інструменти», «оркестрові духові та ударні інструменти», «народні інструменти», «хорове диригування», «теорія музики», «спів»).
Від 2012 року його роботу очолює директор Віктор Юрійович Бернацький.
Сьогодні Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В.І. Заремби – це провідний академічний мистецький навчальний заклад, який формує творчу музичну еліту міста та області, залишається вірний традиціям та впевнено крокує в ногу із часом.
У 2017 році колектив коледжу розпочав навчальний процес у сучасному просторому приміщенні по вул. Прибузька, 8. Суттєве поліпшення матеріально-технічної бази відкриває нові можливості та перспективи для розвитку навчального закладу та підвищення його конкурентоспроможності в мистецькому освітньому просторі
У 2019 році коледж отримав право на надання освітніх послуг на першому рівні вищої освіти «бакалавр» зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво».
Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від від 08 квітня 2021 року № 17-4/2021 «Про зміну назви закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації комунальної форми власності, які здійснюють підготовку здобувачів фахової передвищої освіти», відповідно до ст. 31 Закону України «Про фахову передвищу освіту», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення типу закладів у відповідність до чинного законодавства України, обласна рада змінила назву (без зміни організаційно-правової форми) навчального закладу: Хмельницький музичний коледж ім. В. І. Заремби (код за ЄДРПОУ 02214857) на Хмельницький фаховий музичний коледж ім. В. І. Заремби.
Сьогодні підготовку фахівців здійснюють понад 100 викладачів, серед яких:
- заслужені артисти України: Щур В.Г., Леонова О.В., Цмур О.Г.;
- заслужені діячі мистецтв України: Леонов С.О., Босенко М.І.;
- заслужені працівники культури України: Широкова Е.О., Разумова В.А.;
- кандидат педагогічних наук Гавриленко Л.М.;
- кандидати мистецтвознавства: Варавкіна-Тарасова Н.П., Вавренчук І.А., Сікорська А.В., Портний Ю.Л.;
- відмінники освіти України : Босенко М.І., Левчук Т.М., Супрунов В.І., Стрельникова І.О., Колосовська М.В., Волкова Ж.П., Разумова В.А., Радченко Л.Г., Широкова Е.О., Маслій О.І.;
- лауреати обласної премії ім. Т.Г. Шевченка: Разумова В.А., Босенко М.І., Щур В.Г.;
- лауреати обласної премії ім. В.І.Заремби: Радченко Л.Г., Широкова Е.О., Ковтуненко Т.А., Бородавко Н.С.;
- лауреати обласної премії ім. К.Широцького: Цимбалюк С.Д., Хлистун Л.П.
Для колективу досвідчених викладачів, які щоденно передають свою життєву мудрість молодим музикантам, навчальний заклад став не просто місцем роботи – це частина їхнього буття, їхньої долі, без яких життя просто втрачає сенс. І головним завданням педагогічний колектив вбачає розкриття кожної творчої особистості, надання належного рівня освіти та формування нового покоління видатних українських музикантів.
Щорічно студенти навчального закладу беруть участь у виконавських конкурсах різних рівнів та здобувають перемоги, що є свідченням високого рівня професійної підготовки.
Студенти музичного коледжу мають можливість удосконалювати виконавську майстерність у творчих колективах, якими є студентський симфонічний оркестр (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України С. Леонов), камерний оркестр (художній керівник та диригент – заслужена артистка України О. Цмур), духовий оркестр (художній керівник та диригент – О. Гуцал), естрадно-джазовий оркестр (художній керівник та диригент – Л. Олійник), оркестр народних інструментів (художній керівник та диригент – І. Галкін ), хор «Молодість» (художній керівник та диригент – лауреат обласної премії ім. В.І. Заремби Н. Бородавко), капела бандуристів (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України М. Босенко), хор відділу «Спів» (художній керівник та диригент – С. Бородавко). Усі творчі колективи є постійними учасниками звітних концертів, святкових заходів, фестивалів, творчих проектів, добре знані в місті та області.
Завдяки викладацькому складу та талановитій студентській молоді, котра навчається у Хмельницькому фаховому музичному коледжі ім. В.І. Заремби, щоденними справами зміцнюється славне ім’я навчального закладу. Щорічно проводиться близько 200 заходів для громадськості міста та області з метою піднесення інтелектуального, духовного та культурного рівня подолян.
Викладачі коледжу здійснюють постійну методичну допомогу викладачам музичних шкіл міста та області, проводять профорієнтаційну, лекційну діяльність у різноманітних закладах та установах міста, а також творчо та плідно працюють над проблемами піднесення духовності, відродження та розвитку культури подільського краю, уславлення творчості народу України!
День вишиванки 2015
У третій четвер травня українська громада проводить акцію «День вишиванки» - всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні традиції і об’єднати українців навколо потужного символу нашої нації – вишиванки.
Замайоріли вишитими сорочками вулиці, площі, та концертні майданчики міста Хмельницького. Це свято об’єднало усіх хмельничан, оскільки воно є самобутнім та має на меті зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу. Особливо важливим є той факт, що свято започатковане саме студентською молоддю України, і студенти усіх навчальних закладів активно відгукнулись та підтримали акцію. Вони демонстрували небайдуже ставлення до цінностей та традицій рідного народу, адже вишивка поруч із українською мовою, рідною піснею, народними традиціями та звичаями є потужним духовним символом України, ознакою її національної ідентичності та могутнім оберегом.
День відкритих дверей
25 березня 2015 року Хмельницьке музичне училище ім. В.І.Заремби запрошує випускників ДМШ області на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
В рамках проведення Дня відкритих дверей відбудуться:
Ознайомлення абітурієнтів із особливостями вступної кампанії 2015 року, Правилами прийому до Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби та програмами творчих конкурсів.
- Консультації із фахових дисциплін з питань підготовки до вступу по спеціалізаціях.
- Консультації з музично-теоретичних дисциплін.
- Концерти кращих студентів училища – лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
Духовність єднає Україну
Хор Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби взяв участь у VIІ Міжнародній Пасхальній Асамблеї - 2015 «Духовність єднає Україну», яка відбулась у Києві в період з 13 – 24 квітня 2015 року. Асамблея пройшла за підтримки Міністерства культури України, Національної академії мистецтв України, під патронатом Українських Православних Церков.
Звітний концерт
21 квітня 2015 року у великій залі Хмельницької обласної філармонії відбувся Звітний концерт колективів та солістів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.
В час, коли наша Батьківщина перебуває в стані боротьби з ворогом за свою цілісність, коли її кращі сини відстоюють мир, честь і славу України, прямий обов’язок професійних музикантів – викладачів та студентів музичного училища – силою музичного мистецтва зміцнювати дух українського народу, плекати незламну віру у щасливе і мирне майбутнє!
Й.С. Бах -музика єдиного життя
ІІІ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Й.С. БАХ – МУЗИКА ЄДИНОГО ЖИТТЯ»
(до 330-річчя від дня народження композитора)
У програмі святкування ювілею всесвітньо відомого і шанованого людством композитора й унікальної особистості Й.С. Баха в ХМУ 06.04–08.04.2015 відбувся концерт, Бахівські читання та майстер-клас «Пасхальна українська писанка»
Ще не вмерла України ні слава, ні воля
На виконання Указу Президента України від 12 січня 2015 року, листа Управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА проведено виховний захід до 200-річчя від дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького
6 березня 2003 року слова гімну України, які Павло Чубинський написав більше 150 років тому, були затверджені законом «Про Державний Гімн України». Відтоді перший куплет та приспів пісні «Ще не вмерла України ні Слава, ні Воля» офіційно стали українським символом поряд із Гербом та Прапором. Ще ніколи раніше національним гімном не пишалися так, як минулого року. Він став уособленням української єдності та головною піснею Революції Гідності. Його переспівували різними мовами, виконували на різних інструментах та по-різному інтерпретували.
Кобзарю! Знов до тебе я приходжу!
11 березня 2015 року відбувся конкурс на краще читання поезії Т.Г.Шевченка серед студентів І-ІІ курів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби
Вже стало доброю традицією Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби щовесни вшановувати пам’ять Великого Кобзаря Шевченківським Березнем. Невід’ємною його частиною є щорічний конкурс читців-декламаторів, знавців творчості Тараса Шевченка «Кобзарю! Знов до Тебе я приходжу…».
55-річчя від дня заснування училища
20 травня 2014 року у Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочистості та ювілейний концерт з нагоди 55-річчя від дня заснування Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.
Сяйвом 55-річного ювілею освячено працю творчого колективу – великої родини професійних музикантів, які несуть силу та глибину музичного мистецтва у концертні зали, у серця своїх слухачів та вихованців.
- найближчі події
-
Самоаналіз освітньої діяльності
САМОАНАЛІЗ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МУЗИЧНОГО УЧИЛИЩА ім. В.І.ЗАРЕМБИ ЗА 2013 – 2015 рр.
Складений робочою комісією:
Голова:Бернацький Віктор Юрійович – директор
Члени робочої комісії:
- Круліковська Тетяна Петрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи
- Бєляєва Тетяна Арсенівна – методист
- Радченко Інна Анатоліївна – завідувач ПЦК «Загальноосвітні дисципліни»
- Вінічук Олександр Дмитрович – керівник фізичного виховання
- Блазун Марина Броніславівна – старший інспектор відділу кадрів
- Яблонська Галина Володимирівна – завідувач бібліотеки
Підстава: наказ від 02.11.2015 р. № 99-0 «Про створення робочої групи з підготовки матеріалів самоаналізу загальноосвітньої підготовки студентів Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби до державної атестації».
Період проведення: з 02.11.2015 р. по 02.12.2015 р.